اخبار سیاسی

بسته حمایتی 3 تریلیون دلاری آمریکا درباره کرونا

مجلس نمایندگان آمریکا امروز 26 اردیبیهشت یک بسته تاریخی حمایت های اقتصادی مرتبط با شیوع کروناویروس به ارزش سه تریلیون دلار تصویب می نماید.

21 تیر 1399

رویکرد آمریکا در تحریم تسلیحاتی ایران فاقد مبنای حقوقی است

به گزارش خبرنگاران، میخاییل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در حساب کاربری خود در توئیتر از فشار آمریکا بر اعضای شورای امنیت برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران اطلاع داد.

21 تیر 1399

پاسخ وزیر ارتباطات به چرایی آشفتگی بازار موبایل

وزیر ارتباطات درباره چرایی آشفتگی بازار موبایل گفت: احتمالاً واردات کاهش داره، شاید احتکار شده، اطمینان ندارم.

17 تیر 1399

ممنوعیت درج قیمت خودرو در آگهی های اینترنتی

خبرنگاران؛ رضا الفت نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از ممنوعیت درج قیمت خودرو در پلت فرم های انتشار آگهی اینترنتی خکبر داد، و در عین حال فضای مجازی را در افزایش قیمت اخیر بازار خودرو بی تقصیر توصیف کرد و گفت که ممنوعیت درج قیمت...

16 تیر 1399

فروش اراضی دولت برای تأمین اقتصادی طرح ملی مسکن و نوسازی بافت فرسوده

معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی بخشی از قانون بودجه سال جاری در مورد مجوز وزارت راه برای فروش اراضی دولتی و اختصاص منابع آن به آماده سازی اراضی طرح ملی مسکن را به وزیر راه ابلاغ کرد.

9 تیر 1399

قنادباشی: سهم خواهی در باب المندب دلیل حضور نیرو های انگلیسی در یمن ، انگلیس ها برای کسب درآمد از عربستان به یمن رفته اند

یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: انگلیس به دنبال تسلط بر تنگه باب المندب واقع در یمن است، چون سه چهارم تجارت جهانی به وسیله این تنگنه انجام می گردد و قطعا انگلیس نمی خواهد منطقه ای با این اهمیت در اختیار دولت های مردم سالار قرار گیرد.

8 تیر 1399

آخرین شرایط شروع دوباره فوتبال در دنیا

تا این لحظه برای هواداران فوتبال این نکته مشخص شده که اجماع کشور ها و همچنین فیفا و یوفا روی برگزار شدن ادامه بازی هاست.

3 تیر 1399

مرز های کانادا و آمریکا همچنان بسته می ماند

نخست وزیر کانادا بیان کرد که مرز های کانادا و آمریکا به دلیل بحران کرونا حداقل برای یک ماه دیگر و تا 21 جولای (31 تیرماه) بسته خواهد ماند.

3 تیر 1399

تخصیص 25 درصد مالیات بر ارزش افزوده قبوض برق به توسعه انرژی های تجدیدپذیر

مدیرکل امور مجلس وزارت نیرو از تصویب 25 درصد مالیات بر ارزش افزوده قبوض دوره ای برق، به سازمان ساتبا جهت خرید تضمینی برق تجدیدپذیر و پاک غیردولتی با اولویت مناطق محروم و روستاها خبر داد.

30 خرداد 1399

ارتش تونس سفارت ترکیه را محاصره کرد

خبرنگاران: ارتش تونس در پی دعوت گروه های سیاسی به برگزاری تظاهرات در برابر سفارت ترکیه در این کشور در اطراف ساختمان سفارت مستقر شد.

29 خرداد 1399

خبرنگاران رییس فدراسیون سه گانه: میزبانی ایران از مسابقات دوگانه کاپ آسیا لغو نشده است

تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون سه گانه گفت: اتحادیه بین المللی سه گانه تصمیم گرفت تا از شهریور فعالیت ها از سر گرفته گردد به همین دلیل به احتمال زیاد مسابقات بین المللی کاپ آسیا به میزبانی کشورمان برگزار خواهد شد.

28 خرداد 1399

پارک ملی دره جیوژای، اولین پارک ملی چین

پارک ملی دره جیوژای چین | Jiuzhai Valley National Parkیکی از جاذبه های طبیعت گردی در مرکز کشور چین، پارک ملی دره جیوژای نام دارد. مکانی که طبیعتی وحشی و دست نخورده دارد. تا سال 2017 بازدید از این پارک به دلیل زلزله ای که در برخی از نواحی آن آمد، برای گردشگران ممنوع شد....

26 خرداد 1399

پادشاه عمان یک پیغام مکتوب خطاب به امیر کویت ارسال کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، احمد ناصر المحمد الصباح وزیر خارجه کویت پیغام مکتوب هیثم بن طارق پادشاه عمان را دریافت کرد. این پیغام خطاب به صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت است.

23 خرداد 1399

وزیرخارجه آمریکا باردیگر چین را به پنهان کاری کرونا متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا باردیگر چین را به پنهان کاری در جریان شیوع کرونا متهم کرد.

22 خرداد 1399

خبرنگاران امیدبخشی به جامعه از جلوه های عظمت ارتش ایران است

تهران-خبرنگاران- وزیر کشور امیدبخشی به جامعه، اطمینان آفرینی در میان مردم و تعهد به آرمان های والای جامعه اسلامی را از جلوه های عظمت و مکنت ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: این وجه تمایز ارتش ایران با سایر قوای نظامی دنیا است.

22 خرداد 1399

اعلیحضرت ترامپ!

خبرنگاران- شیوع مرگبار بیماری کرونا در آمریکا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور را بدجور در تنگای سیاسی و مالی قرار داده است. او گاهی اوقات در اتخاذ تصمیمات مهم، دچار تردید می گردد. زمانی هم که تصمیم گیری می نماید، با سیلی از نقدها از جانب رسانه ها و...

19 خرداد 1399

انتقاد هایکو ماس از عملکرد آمریکا در مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگاران، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان، در مصاحبه با اشپیگل در انتقاد از سیاست های آمریکا در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: ایالات متحده در این خصوص بسیار کُند عمل کرده است.

13 خرداد 1399

تشدید نظارت بر بازار، رعایت پروتکل های بهداشتی برای اصناف الزامی است

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر افزایش نظارت بر بازار از روز 23 فروردین ماه هم زمان با شروع به کار اصناف کم خطر، گفت: اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند مجاز به فعالیت نیستند....

11 خرداد 1399

خبرنگاران قانون انتخابات ریاست جمهوری؛ اختیاراتی اجرایی برای نهاد نظارتی

تهران- خبرنگاران- اصلاحات قانون انتخابات ریاست جمهوری در سال 91 که به کاهش اختیارات هیات های اجرایی و وزارت کشور در مقابل افزایش نقش هیات های نظارت و شورای نگهبان انجامید از جمله تلاش ها برای حضور پررنگ تر این شورا در فرایند انتخابات بود.

9 خرداد 1399

تعلیق حساب های توئیتر رهبر انقلاب به رغم ادعای توئیتر

شب گذشته شرکت توئیتر تمامی حسابهای مربوط به سایت Khamenei.ir در زبانهای مختلف را مسدود کرد و پس از گذشت دقایقی، بعضی از این حسابها برطرف تعلیق شدند.

30 اردیبهشت 1399
تعداد: (195)