اخبار سیاسی

با روش صحیح دست دادن تصویر خوبی از خودمان بسازیم

نحوه صحیح دست دادن صمیمیت و قوی بودن شما را نشان می دهد و به فرد مقابل ثابت می نماید که تا چه اندازه انسان قابل اعتمادی هستید.

23 آذر 1398

امضای نفتا باعث رکوردزنی وال استریت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در خاتمه معاملات دوشنبه به وقت آمریکا (بامداد سه شنبه به وقت تهران)، درحالی که شکل گیری توافق تجارت آزاد بین مکزیک و آمریکا باعث تقویت حال وهوای سرمایه گذارن شد، تداوم رشد گسترده سهام باعث شد اس اندپی و نزدک برای دومین...

22 آذر 1398

احیای 9 هزار فرصت شغلی در سطح آب بندان های گیلان

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان با بیان اینکه 9 هزار فرصت شغلی در سطح آب بندان های استان قابلیت احیا و اجرا دارد، گفت: در هر شهرستان پنج آب بندان به صورت پایلوت سرمایه گذاری معین شده است.

18 آذر 1398

دیدار ظریف با همتای صربستانی خود در حاشیه نشست وزیران خارجه عدم تعهد

وزیر امور خارجه صربستان امروز در حاشیه نشست وزیران امور خارجه عدم تعهد در باکو با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

17 آذر 1398

برای قطع وابستگی به درآمد نفتی باید از فرار مالیاتی جلوگیری کنیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معتقدم تا زمانی که از فرارهای اقتصادیاتی جلوگیری نکنیم، بانک اطلاعاتی جامعی ایجاد نشود و از اقتصاد زیرزمینی جلوگیری نشود، نمی توانیم امیدی به قطع وابستگی به درآمدهای نفتی داشته باشیم.

17 آذر 1398

طرح های رنگی برای ایجاد ناامنی در عراق

با وجود تاکید مرجعیت دینی عراق و دولت این کشور بر حق تظاهرات مسالمت آمیز مردم و لزوم تامین خواسته های مشروع آنها، همچنان جریان های خارجی به رهبری آمریکا و حتی بعضی جریان های داخلی در صدد ایجاد فضای خشونت آمیز در عراق و استمرار آن هستند.

17 آذر 1398

عراق آماده موج جدید اعتراض ها در آدینه 3 آبان

محافل مردمی و دولتی عراق در انتظار شروع موج جدید تظاهرات مردمی در روز آدینه در بغداد و سایر استان های عراق برای بهبود خدمات و اعلام نتایج تحقیقات درباره کشته شدن 108 معترض و زخمی شدن بیش از 6100 تن دیگر در تظاهرات هفته اول اکتبر جاری در بغداد و دیگر شهرها...

14 آذر 1398

دلایل دخالت نکردن حزب الله در برابر تظاهرات مردمی در لبنان از زبان سید حسن نصرالله

سید حسن نصرالله در مراسم بزرگ جاماندگان راهپیمایی اربعین حسینی از دلایل دخالت نکردن حزب الله در برابر تظاهرات مردمی در لبنان سخن گفت.

10 آذر 1398

بشار اسد: همه نیروهای ترکیه و آمریکا اشغالگر هستند و باید از سوریه خارج شوند

رئیس جمهور سوریه ضمن تأکید بر لزوم توقف تجاوز ترکیه و خروج همه نیروهای ترکیه ای، آمریکایی و خارجی، شرح داد که این نیروها، اشغالگر هستند.

10 آذر 1398

ارتش مصر توانایی محافظت از امنیت ملی کشور را دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، محمد زکی وزیر دفاع مصر در مرحله اصلی مانور رعد 31 که توسط ارتش این کشور برگزار می گردد شرکت کرد.

7 آذر 1398

یادگیری زندگی در کنار سیل بدون اعمال سیاستگذاری های بلندمدت ممکن نیست

رئیس کارگروه سلامت هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب ها با تاکید بر این که مردم باید زندگی با سیل را یاد بگیرند، گفت: انجام این امر تنها در صورت به کارگیری برنامه های بلندمدت و علمی تحقق می یابد.

6 آذر 1398

گزارش، پشت پرده اصلاح قانون اساسی ترکمنستان و افزایش اختیارات مجلس چیست؟

در حالی که گزارش ها اصلاحات در قانون اساسی ترکمنستان و افزایش اختیارات مجلس را جزئی از فرایند دموکراتیزه شدن ترکمنستان و همکاری با اروپا می دانند، تحلیل گران معتقدند این گام بسترساز انتقال قدرت در این کشور است.

4 آذر 1398

لایحه یاری به ساماندهی پسماندهای عادی اصلاح شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، لایحه یاری به ساماندهی پسماند های عادی با مشارکت بخش غیردولتی را اصلاح کردند.

3 آذر 1398

افشاگری مهم انصارالله

ایسنا نوشت: سخنگوی ارتش یمن در توییتی از انتشار یک گزارش رسمی در آینده نزدیک در خصوص جزئیات ترور رئیس جمهوری پیشین یمن اطلاع داد.

2 آذر 1398

برای یقه سفیدها دادرسی مجزا داشته باشیم

یک وکیل دادگستری گفت: برای جرایم توده های مردم باید یک سیاست کیفری عمومی داشته باشیم و در عوض یقه سفیدها یعنی کسانی که کارگزاران حاکمیتی هستند، به لحاظ مالی و اجتماعی صاحب نفوذاند و توان ویژه ای دارند، تحت دادرسی مجزایی قرار بگیرند.

30 آبان 1398

کارت های شتاب ایران به کارت خوان های روسیه متصل می گردد

خبرنگاران : سید ابوطالب نجفی گفت: ارتباط شبکه پرداخت با روسیه مسئله متفاوتی است و در این مرحله قرار است سوئیچ فعلی شبکه شتاب کشور با سوئیچ میر روسیه ارتباط برقرار کند و در فاز اول نیز این ارتباط بر روی درگاه های ATM برقرار می گردد.

28 آبان 1398

اکثر آمریکایی ها از استیضاح ترامپ حمایت می نمایند

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها از تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ حمایت می نمایند.

25 آبان 1398

منطقه گرایی نشان شکست نظامهای امپریالیستی است

خبرنگاران- مریم خرمایی: سیزدهم مهرماه سال جاری پیمان تجارت آزاد دو سوی اقیانوس آرام (ترانس پاسیفیک)(TPP) که توافقی تاریخی است پس از 5 سال کوشش های آمریکا و 11 کشور شامل ژاپن، مالزی، ویتنام، برونئی، استرالیا، سنگاپور، نیوزیلند، کانادا، پرو، مکزیک و شیلی...

24 آبان 1398

طرح تقسیم یمن به 3 اقلیم افشا شد

با شکست راهکارهای مختلف در ارتباط با یمن طرح تقسیم این کشور به سه اقلیم روی میز مذاکراه نهاده شد.

24 آبان 1398

توسعه فناوری خودروی بدون راننده در دستور کار نهاده شد

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: جوانهای ما همواره بهترینها را رقم می زنند. به مرکز تحقیقات مخابرات گفتم با همکاری دانشگاهها، توسعه فناوری خودروی بدون راننده هوشمند را پیش ببرند.

23 آبان 1398
تعداد: (73)