اخبار و رویدادها

خبر خوش از اصفهان به هند رسید؛ پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر

پرسپولیسی ها حالا با عنوان صدرنشین لیگ برتر ایران پا به رقابت های آسیایی می گذارند.

30 فروردین 1400

شرط شفر برای بازگشت به ایران و باشگاه استقلال معین شد! خبرنگاران

وینفرد شفر می گوید از کار کردن در استقلال تجربیات مهمی به دست آورده است اما برای بازگشت شروطی دارد.

29 فروردین 1400

کمپین ملک الشعراهای بریتانیا برای بازسازی کتابخانه های مدارس

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین - تمامی ملک الشعراهای بچه ها بریتانیا، ازجمله کرسیدا کاول، کوئنتین بلیک، مالوری بلکمن و مایکل روزن، با یکدیگر متحد شده اند تا از دولت بخواهند سالانه 100 میلیون پوند به احیای کتابخانه های رو به زوال مدارس ابتدایی سرتاسر...

28 فروردین 1400

یک فوتی و 3 مصدوم به دنبال واژگونی خودرو در شوشتر

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر فوریت های پزشکی شوشتر از فوت یک نفر و مصدومیت سه نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری در این شهرستان اطلاع داد.

28 فروردین 1400

اولین تماس تلفنی امیر قطر با رییس جمهوری مصر بعد از نشست العلا

امیر قطر برای اولین بار پس از توافق مصالحه میان اعضای شورای همکاری خلیج فارس، با عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر تماس تلفنی برقرار کرد.

27 فروردین 1400

خبرنگاران 17 واحد صنعتی راکد خراسان شمالی درسال گذشته به مدار فراوری بازگشت

بجنورد- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: در سال جهش فراوری (99) 17 واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهرک های صنعتی این استان به چرخه فراوری برگشت.

26 فروردین 1400

تظاهرات مراکشی ها در شمال این کشور برای بهبود شرایط معیشتی

صدها مراکشی در شهر الفنیدق در شمال این کشور برای دومین هفته پیاپی تظاهرات نموده و بهبود شرایط مالی و اجتماعی خود را خواهان شدند.

26 فروردین 1400

شروع موج چهارم شیوع کرونا در ایران

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به افزایش سفرها موج چهارم شیوع کرونا شروع شده این در حالی است که 891 هزار و 631 مورد تست پی سی آر و سریع توسط اورژانس صورت گرفته است.

24 فروردین 1400

صوفیه چند نفر را به اتهام جاسوسی برای روسیه بازداشت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، آژانس امنیت ملی بلغارستان امروز آدینه از بازداشت چند نفر در صوفیه پایتخت این کشور به اتهام جاسوسی برای روسیه اطلاع داد.

24 فروردین 1400

گفتگوی تلفنی اردوغان و امیر قطر

امیر قطر و رئیس جمهور ترکیه درباره تقویت روابط استراتژیک و تحولات منطقه گفتگوی تلفنی کردند.

24 فروردین 1400

آیندگان کووید19 را فاجعه می بینند یا نقطۀ عطف؟

دنیایی را که کووید19 برایمان ساخته به دوران های جنگ تشبیه می نمایند و برای توصیف آن استعاره های نظامی را به کار می برند: صحبت از نبرد با ویروسی نامرئی است؛ می گویند کارکنان سلامت در خط مقدم حضور دارند و شرایط بیمارستان ها را بدتر از منطقهٔ جنگی می دانند....

23 فروردین 1400

ظریف: در کنار هم، هر امری امکان پذیر است

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان سفر امروز خود به ترکیه را پربار توصیف و تاکید نمود هدف نهایی ما به کارگیری تجربه 400 ساله صلح بین ایران و ترکیه برای منطقه مان است

22 فروردین 1400

چرا سفر وزیر خارجه چین به ایران مهم است؟

یک استاد ژئوپلیتیک دانشگاه با تشریح ابعاد سفر وزیر خارجه چین به تهران گفت: در حال حاضر چینی ها در مجموعه 1+5 نسبت به سایر اعضا به ایران نزدیک تر هستند و راحت تر می توانند کار نمایند و هر چه فشار از سوی غرب به آن ها بیشتر گردد بیشتر تمایل به همکاری با ایران...

21 فروردین 1400

چرا اعصاب ستاره استقلال را به هم ریختند؟

مهدی قایدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران در جمع خبرنگاران گفت: ما از لحاظ روحی واقعاً به هم می ریزیم. نمی دانم چه کسی باید جوابگوی این بی احترامی ها باشد. وریا غفوری می داند، چون همیشه با او صحبت می کنم. من نمی خواهم اصلاً خودم را درگیر...

21 فروردین 1400

جزئیات اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان از زبان وزیر کار

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش خبری 21 درباره جزئیات اجرای مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: مرحله دوم متناسب سازی به تایید مراجع قانونی رسید و قرار بود اجرای آن از اول 1400 باشد.

20 فروردین 1400

کشته شدن یک پیمانکار در موشک باران عین الاسد

بنا به اعلام منابع امنیتی، حملات موشکی امروز به پایگاه عین الاسد آمریکا تلفات جانی در پی داشته است.

20 فروردین 1400

خبرنگاران یاری عیدانه خیرین 24 زندانی اقتصادی خراسان شاقتصادی را آزاد کرد

بجنورد- خبرنگاران- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خراسان شمالی گفت: 24 زندانی جرایم غیرعمد با یاری خیرین و گذشت شکات درآستانه سال نو به آغوش گرم خانواده شان برگشتند.

19 فروردین 1400

خبرنگاران بودجه سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری قزوین 44 درصد رشد داشته است

قزوین - خبرنگاران - رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین از افزایش 44 درصدی بودجه این حوزه نسبت به سال گذشته اطلاع داد.

19 فروردین 1400

حل مسائل بین المللی بانکی و ثبات اقتصادی به رشد صادرات کمک می کند

رئیس اتاق بوشهر با توجه به تمرکز جدی ارکان دولت و نظام بر رشد و توسعه صادرات غیرنفتی با توجه به تحریم ها و کاهش شدید درآمدهای نفتی، خواستار تداوم این رویکرد حتی بعد از کاهش فشارهای تحریمی شد.

18 فروردین 1400

رونمایی از پنجمین خرید زمستانی استقلال؛ پای سپاهان هم وسط آمد

تهران (پانا) - استقلال تهران میخواهد برای تقویت در فصل جابجایی زمستانی با یکی از بازیکنان سپاهان اصفهان قرارداد امضا کند.

18 فروردین 1400
تعداد: (1284)