اخبار اقتصادی

شروع پروژه تدوین ضوابط و درجه بندی تاسیسات گردشگری کشور

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پروژه تدوین ضوابط ارزیابی و درجه بندی شش مورد از تاسیسات گردشگری کشور با همکاری صاحب نظران تخصصی و مراکز علمی دانشگاهی مرتبط شروع شد.

26 مهر 1398

هنوز اقدامی برای دیدار ترامپ-روحانی انجام نشده است

به گزارش خبرنگاران، بدنبال انتشار خبرهایی در مورد جنگ لفظی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با جان بولتون برای تعلیق بعضی از تحریم های ایران، سی ان ان گفت که هنوز اقدامی در این راستا که به عنوان مقدمه ای برای دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا در مجمع عمومی...

26 مهر 1398

لفظ اسلامی باید از بانکداری مان حذف شود

استاندار خراسان رضوی گفت: می گوییم هفته بانکداری اسلامی را گرامی می داریم اما باید نام اسلامی را از آن حذف کنید، آبروی اسلام را نبرید، بگویید هفته بانکداری را گرامی می داریم.

25 مهر 1398

ورود نام ترامپ به شاخص های مالی توسط یک بانک معتبر جهانی!

خبرنگاران: یک بانک آمریکایی شاخص جدیدی را معرفی نموده است که به آنالیز پیامد توئیت های ترامپ بر بازارهای اقتصادی می پردازد.

23 مهر 1398

رکورد 10 ماه متوالی رشد مثبت صادرات استان ایلام

استاندار ایلام گفت:صادرات استان ایلام در 10 ماه متوالی رکورد رشد مثبت را داشته است.

21 مهر 1398

ترکیه موشک های پاتریوت می خواهد

فارس نوشت: رئیس جمهوری ترکیه از آمریکا خواست در مسئله فروش تسلیحات و ایجاد منطقه امن در شمال سوریه با ترکیه به عنوان متحد تعامل کند.

21 مهر 1398

ردیف بودجه مقبره الاشعرا تبریز احیا شد

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت ساماندهی مقبره الاشعرا تبریز به عنوان یکی از نمادهای فرهنگی، ادبی و گردشگری کشور، گفت: ردیف بودجه این اثر تاریخی فرهنگی احیا شد.

17 مهر 1398

طرفین قرارداد ملزم به حفظ اطلاعات محرمانه در مذاکرات شدند

نمایندگان در جلسه علنی امروزمجلس طرفین قرارداد را به حفظ اطلاعات محرمانه مطرح شده در مذاکرات ملزم کردند.

7 مهر 1398

بلیت پرواز اهواز به تهران گرانتر از تهران به استانبول ، اهواز &ndash تهران ؛ یک میلیون و 300 هزار تومان ، پای عراقی ها در میان است

افزایش عجیب قیمت پرواز اهواز به تهران با اعتراض بسیاری از مسافران کشورمان همراه شده است. رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی خوزستان این افزایش عجیب قیمت ها را با عراقی ها مرتبط می داند.

7 مهر 1398

آمریکا 2 شبکه را به اتهام ارتباط با ایران تحریم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت خزانه داری آمریکا امروز چهارشنبه 2 شبکه مرتبط با برنامه موشکی ایران را تحریم کرد.

6 مهر 1398

نظامیه در پایتخت افتتاح شد ، بوتیک هتل نظامیه ؛ اقامتگاهی در بنای 88 ساله تهران

سرپرست وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هتل بوتیک نظامیه را افتتاح کرد.

5 مهر 1398

مونسان در جمع خبرنگاران: افزایش سطح خدمات به گردشگران داخلی و خارجی مورد توجه سازمان میراث فرهنگی است

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: افزایش سطح خدمات به لحاظ کمی و کیفی برای گردشگران داخلی و خارجی در دستور کار سازمان میراث فرهنگی واقع شده است و الکترونیکی کردن بلیت سایت های تاریخی نیز اقدامی در این راستا است.

2 مهر 1398

آیین معارفه سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی کرمان برگزار گردید

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: حوزه میراث فرهنگی در کرمان وجه پررنگ تری نسبت به سایر حوزه ها دارد و صیانت از آن کار ساده ای نیست.

31 شهریور 1398

ضرورت یافتن راهکارهای جدید جذب گردشگر و توسعه فراوری صنایع دستی

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ضرورت راهکارهای جدید جذب گردشگر و توسعه فراوری صنایع دستی و حمایت مجلس از این سازمان گفت.

29 شهریور 1398

برنامه ریزی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی برای اجرای تورهای گردشگری اینفو

برگزاری تورهای آشناسازی فعالان رسانه ای و گردشگری کشورهای همسایه با ظرفیت های گردشگری استان آذربایجان غربی، در فهرست اقدامات امسال اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی قرار می گیرد.

24 شهریور 1398

صادرات صنایع دستی تربت حیدریه به بیش از 9 کشور

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه از صادرات صنایع دستی این شهرستان به بیش از 9 کشور اطلاع داد.

24 شهریور 1398

پرسپولیس اگر 10 دوست داشته باشد 5 دشمن دارد

به گزارش خبرنگاران، کریم باقری درباره تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه تاریخ شروع بازی ها اعلام شد. ما هم خودمان را آماده کرده ایم. ماطبق برنامه کار را شروع کردیم و بعد با برنامه آقای کالدرون ادامه دادیم. مدتی است که منتظریم تا وارد بازی ها بشویم....

19 شهریور 1398

32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی و عشق

اگر می خواهید پول بیشتر، عشق بیشتر و موفقیت بیشتری به دست بیاورید در وهله اول و پیش از هر کاری باید انرژی آن ها را جذب کنید. این جمله اساسی و بنیادین در 90 درصد سمینارهای موفقیت، ثروتمند شدن و دستیابی به عشق و خوشبختی است. اما قانون جذب چیست؟ قانون جذب که...

18 شهریور 1398

ربیعی: بزرگترین جنگ دشمن تلاش برای تسلط بر افکار عمومی است

سخنگوی دولت با اشاره به این که امروز هیچ قسمتی از سرزمین ما اشغال نشده تاکید کرد: الان همه سرزمین ما آزاد است ولی بزرگترین جنگ و هجمه علیه مردم در تلاش دشمن بر تسلط بر افکار عمومی در جریان است.

15 شهریور 1398

کم آبی در نظر آباد رفع می شود

فرزاد عسگری- البرز- خبرنگار:در روزهای گرم تابستان و در حالی که مردم به آب بیشتری نیاز دارند، مردم بعضی از مناطق شهرستان نظرآباد با معضلاتی در تامین آب مصرفی مواجهند.

10 شهریور 1398
تعداد: (39)