مقالات گردشگری

تور ولنتاین : این سفر عاشقانه را از دست ندهید!

تور ولنتاین بهترین هدیه ای است که می توانید با آن کسی را غافلگیر کنید! اگر می خواهید یک ولنتاین فراموش نشدنی را با همسر یا نامزد خود بگذرانید، ما بهترین پیشنهادها را برای شما داریم.

18 مرداد 1398

خبرنگاران 14 پرواز جدید در جهت بوشهر - تهران برقرار شد

بوشهر- خبرنگاران- مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته 14 پرواز جدید در راستا بوشهر- تهران و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی وارش در فرودگاه بین المللی بوشهر برقرار شد.

12 مرداد 1398

کدام خودروها راحت تر به فروش می رسند؟

وبسایت ویرلن: یکی از عواملی که برای بعضی خریداران خودرو مهم است، راحت فروختن خودرویی است که خریداری می نمایند. به عنوان مثال در بین مردم رایج است که پراید همچون پول نقد است و هر وقت اراده کنی می توانی برای فروش پراید اقدام کنی.

10 مرداد 1398

بافت تاریخی روستای ماخونیک مرمت می شود

فاز سوم مرمت بافت تاریخی روستای هدف گردشگری ماخونیک در استان خراسان جنوبی از ابتدای خردادماه آغاز می شود.

5 مرداد 1398

سفر آبه به تهران در صورت رضایت ترامپ!

یک رسانه ژاپنی از سفر شینزو آبه، نخست وزیر این کشور به ایران خبر داد. بر اساس این گزارش این سفر همزمان با افزایش تنش میان ایران و آمریکا در اواسط ماه ژوئن انجام خواهد شد.

4 مرداد 1398

مذاکره استقلال با کریمی ، فکر می نماید، جواب می دهد

مسئولان باشگاه استقلال با علی کریمی وارد مذاکره شده اند تا پس از جلب رضایت وریا غفوری بتوانند رضایت این بازیکن را برای ماندن در استقلال لیگ نوزدهم جلب نمایند.

3 مرداد 1398

نشست نشانه شناسی فیلم Interstellar برگزار می شود

نشست نشانه شناسی فیلم میان ستاره ای (Interstellar) در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

30 تیر 1398

بازدید نمایندگان دفتر سازمان ملل در تهران از مناطق سیل زده خوزستان

نمایندگان دفتر سازمان ملل متحد در تهران همراه با نمایندگان جامعه بین الملل به استان خوزستان رفته اند تا از نزدیک با مراحل یاری به سیل زدگان آگاه شوند.

28 تیر 1398

اولین نمایش فیلمی با بازی مهناز افشار در جشنواره جهانی فجر

با انتها مراحل فنی فیلم سینمایی مهمانخانه ماه نو این فیلم جهت نمایش در بخش مسابقه جلوه گاه شرق سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر تحویل دفتر جشنواره شد.

18 تیر 1398