جامعه هتلداران ستون خیمه های گردشگری در کشور هستند

به گزارش چاپار بلاگ، وزیر میراث فرهنگی در نشست با هیئت مدیره جامعه #هتلداران ایران با بیان اینکه این جامعه ستون خیمه های #گردشگری در کشور هستند، گفت: مواضع ما برای تاسیسات گردشگری عملیاتی، صریح و همگراست.

جامعه هتلداران ستون خیمه های گردشگری در کشور هستند

به گزارش دنیای سفر از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، در این نشست سید عزت الله ضرغامی با اشاره به پیشرفت های جامعه هتلداری در ایران در سال های اخیر یادآور شد: پیشرفت جامعه هتلداری و رضایت مندی مردم از خدمات هتلداران هدف جدی ما است.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: برای مبارزه با بروکراسی منفی و رویه های غلط و نادرست هر اقدامی لازم باشد انجام می دهم.

ضرغامی افزود: در تصمیم گیری های من مطالعه و آنالیز کارشناسی درباره هر موضوعی برای به صفر رسیدن خطاها و پیشرفت حداکثری حوزه های مأموریتی وزارتخانه، جدی است. چنانچه به نظر قطعی کارشناسی برسم اقدام می کنم.

وی افزود: در آنالیز کارشناسی موضوعات حوزه هتلداری نظرات تک تک اعضای تشکل را آنالیز خواهم کرد و نسبت به برطرف موانع و مسائل و احیای صنعت گردشگری تصمیم می گیرم.

در ادامه این نشست رئیس و اعضای هیئت مدیره جامعه هتلداران ایران نیز به بیان دیدگاه ها و ارائه نظرات خود پرداختند و موضوعات مرتبط با این حوزه را با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در میان گذاشتند.

درخواست کوشش های جدی برای احیای صنعت گردشگری که از سال 98 با شیوع کرونا و بلایای طبیعی آسیب جدی دیده است یکی از موضوعات مهمی بود که در این جلسه از سوی اعضای هیئت مدیره جامعه هتلداران ایران مطرح شد.

واکسینه شدن صد درصدی نیروی انسانی هتل های سراسر کشور، تسهیل مجوزها و لزوم نظارت وزارتخانه بر اماکن اقامتی غیرمجاز، تفویض اختیارات بعضی موضوعات به بخش خصوصی، لزوم توسعه تبلیغات رسانه ای برای توسعه صنعت توریسم در ایران با تجارب و تخصص مهندس ضرغامی، درخواست امهال جریمه های بیمه ای، توسعه سفر مقرون به صرفه و اسکان همه اقشار جامعه در منطقه ها گردشگری، بازنگری قوانین و آئین نامه های قدیمی و سند راهبردی گردشگری و به روز رسانی با شرایط امروز، ارائه تسهیلات برای بازسازی، نوسازی، تجهیز هتل ها در تمام استان ها، آموزش های حرفه ای برای تمام دست اندرکاران گردشگری در وزارتخانه و مدیران و معاونان استان، اجرای تعرفه حامل های انرژی برای تأسیسات گردشگری، تشکیل صندوق توسعه گردشگری و معین تکلیف هتل های نیمه ساخته و بلاتکلیف در استان ها از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه از سوی هیئت مدیره جامعه هتلداران ایران در حضور مهندس ضرغامی مطرح شد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 23682

به "جامعه هتلداران ستون خیمه های گردشگری در کشور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه هتلداران ستون خیمه های گردشگری در کشور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید