هوش مصنوعی

ماشین عاطفه و کتاب مقدس داده ها در لیست پرطرفدارها

به گزارش خبرنگاران به نقل از marktechpost سری کتاب های هوش مصنوعی از سوی این سایت علمی برای دوستداران دنیای ربات ها و یادگیری ماشین معرفی شدند.

27 مهر 1399

استارتاپی که تحریم و کرونا مانع موفقیتش نشد

شرکت سنس تایم که بزرگترین شرکت هوش مصنوعی چین به شمار می رود، با وجود این که از سوی دولت ترامپ تحریم شد، با بهره برداری از تقاضای رو به رشد برای نرم افزار تشخیص چهره اش در دوران کرونا از رونق و شکوفایی کسب و کارش برخوردار شده است.

22 مهر 1399

کاخ سفید بودجه هوش مصنوعی و کوانتوم را 30 درصد افزایش داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، آمریکا در اندیشه پیشبرد فناوری کوانتومی است و قصد دارد از این طریق رجحان جهانی خود را در عرضه فناوری اطلاعات و ارتباطات حفظ کند. از سوی دیگر، با توجه به اهمیت مقوله هوش مصنوعی برای کسب رجحان در عرصه های سیاسی، اقتصادی،...

12 مهر 1399

جزئیات احراز هویت غیرحضوری سجام با هوش مصنوعی

مهدی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش تعداد متقاضیان دریافت کد بورسی و سهامداری طی هفته های اخیر و مسائل مربوط به مراجعه حضوری این متقاضیان در دوران کرونا، گفت: در حال حاضر متقاضیانی که برای دریافت کد بورسی در سامانه سجام ثبت نام می کنند...

1 مرداد 1399

این خودروی مفهومی بوگاتی هر دو حس کلاسیک و مدرن را با هم دارد (گالری عکس)

بوگاتی Gangloff پلی زیباشناختی بین خودروهای بوگاهی دهه 1930 (به طور خاص بوگاتی Type 57) و خودروهای بوگاتی پس از تصاحب توسط فولکس واگن است.

10 تیر 1399

تلویزیون هوشمندی که هر تصویری را فوق دقیق می نماید

سامسونگ از رونمایی از یک تلویزیون فوق دقیق در نمایشگاه سی ای اس 2020 خبر داده که با استفاده از هوش مصنوعی خود می تواند کیفیت هر منبع تصویری را ارتقاء دهد.

6 اسفند 1398

توسعه فناوری خودروی بدون راننده در دستور کار نهاده شد

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: جوانهای ما همواره بهترینها را رقم می زنند. به مرکز تحقیقات مخابرات گفتم با همکاری دانشگاهها، توسعه فناوری خودروی بدون راننده هوشمند را پیش ببرند.

23 آبان 1398

جراحی روباتیک بدون یاری پزشک امکانپذیر شد

آزمایش های اخیر نشان می دهد که جراحان روباتیک به تنهایی می توانند در اتاق عمل مستقر شده و عمل جراحی را بدون یاری دریافت از پزشک انجام دهند.

13 شهریور 1398