ماشین عاطفه و کتاب مقدس داده ها در لیست پرطرفدارها

به گزارش چاپار بلاگ به نقل از marktechpost سری کتاب های هوش مصنوعی از سوی این سایت علمی برای دوستداران دنیای ربات ها و یادگیری ماشین معرفی شدند.

ماشین عاطفه و کتاب مقدس داده ها در لیست پرطرفدارها

از پروفایل ما best canada tours دیدن نمایید.

رویکردی مدرن در هوش مصنوعی

کتاب رویکردی مدرن در هوش مصنوعی نوشته استوارت راسل و پیتر نورویگ جامع ترین و به روزترین مباحث مقدماتی را در خصوص تئوری و عملکرد هوش مصنوعی ارائه می دهد. این اثر برای دانشجویان تازه وارد در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد پیشنهادی ایده آل است.

ماشین احساس

کتاب ماشین احساس با رویکرد تفکر عام در هوش مصنوعی و آینده ذهن بشر از سوی ماروین مینسکی نوشته شده است.

این کتاب ذهن را گسترش می دهد. ماروین مینسکی، (نویسنده) که یک پیشگام علمی هم هست، تحقیقات خود را ادامه و مدل جدید و جذابی را در کتابش برای نحوه کار ذهن ما ارائه می دهد. او برای متقاعد کردن مخاطبانش اینگونه استدلال می نماید که احساسات و کشف و شهود مواردی جدا از یکدیگر نیستند، بلکه شیوه های مختلف تفکر هستند.

مقدمه ای بر هوش مصنوعی

فیلیپ سی جکسون نویسنده کتاب مقدمه ای بر هوش مصنوعی کوشش می نماید به توضیح موضوعاتی چون فرآیندهای استدلال در رایانه ها و رویکردهای تحقیق و نتایج دو دهه گذشته این علم بپردازد و اطلاعات مفیدی را به مخاطب بدهد. مخاطبان در این اثر روشی شفاف و آسان برای حل مسئله، مدل ها، بازی ها، درک اتوماتیک از زبان های معمولی در برنامه نویسی، سیستم های ربات، تجزیه و تحلیل صحنه ابتکاری و دستاوردهای خاص هوش مصنوعی خواهند یافت.

موضوعات مرتبط در این کتاب نیز شامل اثبات قضیه محاسباتی، معماری ماشین، شبیه سازی روانشناختی، برنامه نویسی اتوماتیک، تکنیک های جدید نرم افزار، اتوماسیون صنعتی و موارد دیگر است.

کتاب مقدس

کتاب استاد الگوریتم نوشته پدرو دومینگوس یک اثر منحصر به فرد است. اگر داده نگری، فلسفه در حال ظهور دنیای امروز باشد، این اثر کتاب مقدس آن خواهد بود. کوشش برای یادگیری جهانی یکی از مهمترین، جذاب ترین و انقلابی ترین تحولات فکری در تمام دوران ها است. این اثر یک کتاب پیشگام و راهنمای اساسی برای افرادی است که می خواهند نه تنها چگونگی وقوع انقلاب را بدانند، بلکه می خواهند بدانند از کجا آغاز می گردد.

یادگیری ماشین

کتاب یادگیری ماشین توسط اندری بورکوف نوشته شده است. این کتاب مروری مختصر در خصوص تکنیک های مختلف برای حل مسائل یادگیری ماشین است. نویسنده هر موضوع را با ارائه جزئیات کافی به روشی روشن و مختصر تشریح می نماید. برای خوانندگانی که فقط در 100-150 صفحه می خواهند درک کاملی از این حوزه از علم داشته باشند بسیار توصیه می گردد.

چگونه ذهنیت ایجاد کنیم

راز اندیشه انسان توسط ری کورزویل فاش شد. ری کورزویل نویسنده کتاب چگونه یک ذهنیت ایجاد کنیم، در خصوص چگونگی ایجاد ذهن موضوعاتی را مطرح می نماید. موضوعاتی نظیر مهندسی معکوس مغز برای درک دقیق عملکرد آن، سپس استفاده از این دانش برای ایجاد ماشین های هوشمند در این کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

انسان + ماشین

تصوری جدید از کار در عصر هوش مصنوعی در کتاب انسان + ماشین نوشته پاول آر داگورتی درج شده است. نویسنده در این اثر نشان می دهد که ماهیت تغییر الگوی هوش مصنوعی در تمام فرایندهای تجاری در یک سازمان، تحول ایجاد می نماید. این تحول نوآوری پیشرفت، خدمات مشتری و عادات بهره وری شخصی را شامل می گردد.

هرچه انسان ها و ماشین های هوشمند در نزدیکی با یکدیگر همکاری نمایند، فرایندهای کاری روان تر و سازگارتر می شوند. امروزه هوش مصنوعی در حال تغییر همه قوانین و نحوه فعالیت شرکت ها است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 8985

به "ماشین عاطفه و کتاب مقدس داده ها در لیست پرطرفدارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین عاطفه و کتاب مقدس داده ها در لیست پرطرفدارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید