ایجاد شعبه پردیس دانشگاه ایران در منطقه آزاد چابهار

به گزارش چاپار بلاگ، به منظور توسعه همکاری های دوجانبه، تفاهم نامه مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران و منطقه آزاد چابهار منعقد شد.

ایجاد شعبه پردیس دانشگاه ایران در منطقه آزاد چابهار

به گزارش چاپار بلاگ، این تفاهم نامه در راستای همکاری های دوجانبه در حوزه های آموزش، پژوهش، بهداشت، بین الملل، توسعه نانو فناوری پزشکی و درمان با حضور مسئولین دانشگاه ایران و منطقه آزاد چابهار در سالن شورای دانشگاه علوم پزشکی ایران به امضای طرفین رسید.

دکتر کوهپایه زاده، رییس دانشگاه ایران این تعامل را فرصت مناسبی برای انجام طرح های مشترک برشمرد.

وی توضیح داد: دانشجویان بومی، نیروی انسانی مناسب برای حل مسائل منطقه خود به شمار می آیند که می توانند اولویت های پژوهشی خود را در این راستا انتخاب نمایند.

دکتر کردی، رییس منطقه آزاد چابهار نیز با اشاره به بحث آموزش اظهار کرد: امیدوارم این تفاهم نامه، آورده های خوبی برای طرفین به همراه داشته باشد.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایران، اعضای حاضر در جلسه پیرامون توسعه نانو فناوری پزشکی، برگزاری هکتون، تربیت دانشجویان افغان در رشته های پرستاری و مامایی، انجام طرح های پژوهشی و بهداشتی، استفاده از توانمندی های اعضای هیات علمی، برگزاری دوره های آموزشی، کاهش آسیب های اجتماعی در منطقه، ایجاد شعبه پردیس دانشگاه در منطقه آزاد چابهار و ایجاد کلینیک تخصصی بحث و گفتگو کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1358

به "ایجاد شعبه پردیس دانشگاه ایران در منطقه آزاد چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد شعبه پردیس دانشگاه ایران در منطقه آزاد چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید