دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پایلوت پلتفرم آموزشی بیمار مجازی شد

به گزارش چاپار بلاگ، از انتخاب این دانشگاه به همراه چهار دانشگاه دیگر به عنوان دانشگاه های پایلوت پلتفرم آموزشیبیمار مجازی Cyber-Patient اطلاع داد.

دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پایلوت پلتفرم آموزشی بیمار مجازی شد

به گزارش خبرنگاران قزوین : با ابلاغ دکتر سبزواری، معاون امور بین الملل دانشگاه علوم مجازی، دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همراه دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، کاشان و تربت حیدریه به عنوان دانشگاه های پایلوت پلتفرم آموزشی Cyber-Patient انتخاب شدند.

دکتر محمدی گفت : دانشگاه علوم پزشکی مجازی، برای توسعه بین المللی آموزش علوم پزشکی و رسیدن به مرجعیت علمی در منطقه، به نمایندگی از وزارت بهداشت، تفاهم نامه همکاری آموزشی با موسسه آموزشی CanHealth International واقع در کشور کانادا را برای استفاده از پلتفرم آموزشی Cyber-Patient (تهیه شده با همکاری دانشگاه بریتیش کلمبیا- کانادا) منعقد نموده است و با انعقاد این تفاهم نامه، امکان استفاده رایگان از این پلتفرم آموزشی، به مدت یک سال برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه های مذکور فراهم شده است.

معاون آموزشی دانشگاه گفت: به همین دلیل، از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، 15 عضو هیأت علمی به همراه 15 دانشجوی رشته پزشکی و پرستاری، برای شرکت در این پلتفرم معرفی شده اند.

دکتر محمدی گفت: این پلتفرم دارای بیش از 120 کِیس بالینی با طراحی به صورت شبیه سازی شده و کامپیوتری است، که در حالت عادی، هزینه استفاده از هر کیس، 188 دلار است، ولی در این یک سال، دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، به صورت رایگان از آن ها استفاده خواهند کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 16439

به "دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پایلوت پلتفرم آموزشی بیمار مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پایلوت پلتفرم آموزشی بیمار مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید