سلامتی و پزشکی

ارتقای سرانه های فرهنگی و اجتماعی محله مشیریه منطقه 15

شهردار منطقه 15 از ارتقای سرانه های فرهنگی و اجتماعی محله مشیریه منطقه 15 با اجرای چند پروژه توسعه محله ای اطلاع داد.

30 دی 1399

خبرنگاران آماده سازی مرکز بینالمللی گردشگری سلامت خلیج فارس در کیش

کیش-خبرنگاران- رئیس بیمارستان کیش در نشست خبری امروز خود، از آماده سازی مرکز بین المللی گردشگری سلامت خلیج فارس در این جزیره اطلاع داد.

29 دی 1399

ارتودنسی نامرئی مناسب چه کسانی است ؟

ارتودنسی نامرئی یا اینویزیلاین نوع خاصی از ارتودنسی است که در این فرایند می توان با استفاده از آن ناهنجاری های دندانی را رفع نمود.

18 دی 1399

ویتنام پرواز هواپیما ها از انگلیس و آفریقای جنوبی را متوقف کرد

به نقل از خبرگزاری رویترز، ویتنام در کوشش برای جلوگیری از گسترش نوع جدید و جهش یافته کرونا موسوم به کرونای انگلیسی پرواز های خود را از انگلیس و آفریقای جنوبی متوقف کرد.

17 دی 1399

2.2 درصد جمعیت استان کرمان دارای معلولیت هستند

خبرنگاران/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: براساس جمعیت 85 میلیون نفری کشور، حدود یک میلیون و 590 هزار نفر دارای معلولیت (1.6 درصد جمعیت کشور) هستند که این معلولیت ها می تواند از فرم های متوسط تا شدید و خیلی شدید باشد که در استان کرمان و از بین جمعیت تقریبا...

16 دی 1399

پلیس آرژانتین پرونده ویژه را آنالیز می نماید؛ مارادونا به قتل رسیده است؟

تهران (پانا) - با درخواست فرزاندان دیه گو آرماندو مارادونا، پلیس آرژانتین آنالیز ویژه روی پرونده مرگ این اسطوره با اتهام قتل را شروع کرد.

13 دی 1399

استاندار اصفهان خواستار شد؛ تست رایگان کووید 19 برای متصدیان بخش مسافر

خبرنگاران/اصفهان با حضور وزرای کشور و راه و شهرسازی و استاندار اصفهان نشست مشترک کمیته حمل و نقل و قرارگاه عملیات ستاد ملی مبارزه با کرونا از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گشت.

12 دی 1399

آیا عارضه قلبی به دنبال مصرف آنتی بیوتیک آزیترومایسین؛ واقعیت دارد؟

ماه هاست از آغاز همه گیری کووید ـ19 در جهان می گذرد. از همان روزهای نخست، دانشمندان به دنبال دارویی برای کنترل گسترش این ویروس بودند. بعضی داروها به صورت آزمایشگاهی مورد آنالیز نهاده شد اما هنوز هم نتوانسته اند تاییدیه های لازم را برای استفاده گسترده...

12 دی 1399

آینده اپل: همزیستی انسان و ماشین

استرلیتنگ معتقد است، طیف عظیمی از سرویس های خدماتی پزشکی که زمانی جزو دسته داستان های علمی- تخیلی محسوب می شد، حالا تماما توسط یک ساعت هوشمند کوچک روی مچ، انجام می گیرد.

12 دی 1399

زیر ضرب کرونا ، تاثیرات مالی کرونا بر زندگی مردم چه بوده است؟

میزان کرونازدگی برخی مشاغل، شدیدتر و گذر از آسیب های وارده از سوی این بیماری، برایشان دشوارتر است. توقف کامل 38 درصد کسب وکار ها در اسفند 98 و فروردین 99، به سیستم مالی کشور آسیب وارد نموده است و این مشاغل برای جبران آسیب های وارده، نیازمند کمک و اعطای تسهیلات...

11 دی 1399

انصاری: با آمادگی صددرصد بر می گردم، پرسپولیس احتیاج به آرامش دارد

محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین شرایط خود توضیحاتی داد.

9 دی 1399

چین واکسن کرونا را به اون داد

یک تحلیلگر آمریکایی امروز (سه شنبه) از قول دو منبع اطلاعاتی ناشناس ژاپنی اظهار داشت، چین برای کیم جونگ اون و خانواده وی واکسن کروناویروسی را تهیه نموده که در مرحله آزمایشی قرار گرفته است.

8 دی 1399

رونمایی از وصیت نامه مارادونا در دفتر اسناد رسمی

به نقل از سایت Infobae، دیه گو مارادونا 45 روز قبل در یک دفتر اسناد رسمی وصیت کرد که بدنش پس از مرگ مومیایی شود و اکنون این سند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

8 دی 1399

هشدار فائوچی نسبت به افزایش چشمگیر تلفات کرونا در آمریکا

کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا نسبت به افزایش فزاینده تلفات ناشی از بحران شیوع ویروس کرونا در این کشور هشدار داده است.

8 دی 1399

469 فوتی جدید کرونا در کشور؛ حال 5832 بیمار وخیم است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به متبلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا در 24 ساعت گذشته را بیان کرد.

6 دی 1399

چند طرح توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی توسط رئیس جمهور افتتاح شد

تهران (پانا) - تعدادی از طرحهای توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی صبح امروز بصورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

5 دی 1399

اضطراب اجتماعی با دارو درمان نمی شود

یک متخصص روانشناس بالینی گفت: اضطراب اجتماعی به معنی ترس از قرار ملاقات های مختلف با افراد جدید است و اگر فردی نگرش خود را تغییر ندهد این ترس ها ماندگار خواهد ماند.

4 دی 1399

خبرنگاران راه اندازی فدراسیون گردشگری در اتاق بازرگانی ایران

کیش-خبرنگاران- رئیس کمیسیون گردشگری اتاق ایران از تدوین طرحی با عنوان فدارسیون گردشگری در اتاق بازرگانی ایران با هدف خودکفایی این صنعت خبر داد.

2 دی 1399

بهترین سوغات ایروان چیست؟

افرادی که به تاریخ و فرهنگ کشورهای مختلف علاقه دارند، قطعا مجذوب ایروان خواهند شد. طولانی ترین تلکابین دنیا در طول دره وُروتان (Vorotan) و چندین صومعه قدیمی در ایروان وجود دارند. پایتخت ارمنستان معماری هایی از شوروی سابق را در خود جای داده است. این شهر نه...

30 آذر 1399

خبرنگاران گراهام: از ترامپ می خواهم تا گزارش های اطلاعاتی را به بایدن بدهد

تهران- خبرنگاران- باتوجه به عدم دسترسی تیم بایدن به گزارش های محرمانه، سناتور لیندسی گراهام اظهار داشت که ترامپ را برای ارائه گزارش های اطلاعاتی به بایدن ترغیب خواهم کرد.

29 آذر 1399
تعداد: (287)