وب سایت تخصصی گردشگری استان لرستان راه اندازی می شود

به گزارش چاپار بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، از راه اندازی وب سایت تخصصی گردشگری لرستان خبر داد.

وب سایت تخصصی گردشگری استان لرستان راه اندازی می شود

به گزارش چاپار بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان لرستان، سیدامین قاسمی در این خصوص گفت: به منظور معرفی هرچه بیشتر ظرفیت ها گردشگری استان و تخصصی سازی تبلیغات و بازاریابی در حوزه گردشگری، این اداره کل اقدام به راه اندازی وب سایت تخصصی گردشگری کرده است.

قاسمی با بیان اینکه این وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی و اجرا می شود افزود: مقدمات کار و عقد قرارداد راه اندازی این وب سایت اجرا شده و بزودی با توجه به اهمیت این موضوع اجرا آن نیز آغاز می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان نیز در خصوص راه اندازی این وب سایت تخصصی در حوزه گردشگری گفت: در وب سایت تخصصی گردشگری لرستان، تصاویر و کلیپ های مربوط به جاذبه گردشگری استان، تاسیسات اقامتی و پذیرایی، دفاتر خدماتی و مسافرتی، نرم افزارهای کاربردی و همچنین نقشه های گردشگری استان بارگذاری خواهد شد و با توجه به دو زبانه بودن زمینه جذب گردشگران خارجی را نیز فراهم می کند.

مهدی بهاروند با اشاره به اینکه این وب سایت تخصصی امکان ارتقا به سایر زبان ها را نیز دارد بیان داشت: در فازهای بعدی و بر حسب بازار هدف، وب سایت تخصصی گردشگری لرستان را به زبان های دیگر نیز ارائه خواهیم کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 327

به "وب سایت تخصصی گردشگری استان لرستان راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وب سایت تخصصی گردشگری استان لرستان راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید