زمانبندی پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش چاپار بلاگ، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه پذیرش مهر ماه این دانشگاه با تاخیر انجام می گردد، گفت:متقاضیان ثبت نام در نیمسال مهر ماه امسال در مقطع کارشناسی باید از 4 تا 11 شهریور ماه ثبت نام نمایند.

زمانبندی پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ارشد در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاه چاپار بلاگ با بیان اینکه پذیرش مهر ماه امسال این دانشگاه با تاخیر همراه است، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا پذیرش دانشجویان خود را در شهریور ماه انجام خواهد داد به طوری که دانشجویان مقطع کاردانی باید در زمانبندی 4 تا 11 شهریورماه اقدام به ثبت نام نمایند و دانشجویان مقطع کارشناسی باید از 11 تا 17 شهریورماه باید ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

وی با اشاره به سطح بندی مراکز علمی کاربردی اضافه نمود: سطح بندی مراکز و واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی امسال با تاثیر مستقیم رصد اشتغال دانش آموختگان هر یک از مراکز انجام خواهد شد. مراکزی که بیشترین میزان از دانش آموختگان مشغول به کار را داشته باشد در ارزیابی سطح بندی رتبه خوبی خواهند داشت.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی توضیح داد: دانشگاه علمی کاربردی از ایده دانشجویانی که قابلیت کسب و کار داشته باشند حمایت خواهد نمود به طوری که ایده این دانشجویان در قالب رویدادها و شتاب دهنده ها شناسایی شده و توسط گروهی از اساتید دانشگاهی ایده آنها را از نظر توسعه کسب و کار تخصصی مورد آنالیز قرار داده و در صورت مثبت بودن ارزیابی نهایی حمایت از ایده دانشجویان در دستور کار قرار می گیرد.

وی در انتها گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا اقدام به برگزاری مجدد آزمون مجازی در مراکز و واحدهای آموزشی وجود ندارد اما برخی از استان ها می توانند با اجازه استاندار نسبت به برگزاری آزمون حضوری اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 7205

به "زمانبندی پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانبندی پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید