جذب 198 نیروی درمانی برای خوزستان در آزمون استخدامی تامین اجتماعی

به گزارش چاپار بلاگ، خبرنگاران/خوزستان مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از شروع ثبت نام آزمون استخدامی این سازمان از 13 مردادماه اطلاع داد و گفت: در این آزمون استخدامی، 198 نفر به کادر درمان خوزستان افزوده می گردد.

جذب 198 نیروی درمانی برای خوزستان در آزمون استخدامی تامین اجتماعی

دکتر صادق جلیلی اظهار کرد: ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مردادماه شروع می گردد. این آزمون استخدامی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور در شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش چاپار بلاگ، به نقل از مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان، وی گفت: ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و به وسیله سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز دوشنبه 13 مرداد شروع می گردد و تا روز پنجشنبه 23 مرداد ادامه دارد.

جلیلی با اشاره به عدم تمدید مهلت ثبت نام، بیان نمود: داوطلبین باید در زمان معین شده پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون به خصوص در نظر دریافت سن و نوع مدرک تحصیلی مرتبط و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد احتیاج، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی با اشاره به جذب 198 نیرو به وسیله این آزمون در کادر درمان خوزستان، اضافه نمود: جذب این افراد در رشته های شغلی، پرستار، ماما، بهیار، بهدار، دارویار (متصدی خدمات دارویی)، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تجهیزات پزشکی و متصدی پذیرش خواهد بود که پس از انجام این آزمون و مراحل گزینش و مصاحبه، در بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه به کارگیری خواهند شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان تاکید نمود: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir یا سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 7889

به "جذب 198 نیروی درمانی برای خوزستان در آزمون استخدامی تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب 198 نیروی درمانی برای خوزستان در آزمون استخدامی تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید