واکنش باشگاه نساجی به استعفای مطهری

به گزارش چاپار بلاگ، ایزد سیف الله پور، مدیرعامل باشگاه نساجی درباره استعفای حمید مطهری از سرمربیگری این تیم پس از شکست مقابل مس کرمان، گفت: به تیم مس کرمان تبریک می گویم. به هر حال او ناراحت و مقداری عصبانی بود اما چنین اتفاقی نمی افتد. مطهری برای این باشگاه زحمت کشیده و ما هم قدردان و قدرشناسش هستیم. اجازه بدهید فردا بنشینیم و در این مورد صحبت کنیم. مطهری مقداری عصبانی است و تصور می کرد امروز تیمش برنده باشد. خودمان هم ناراحت هستیم اما باید به وی یاری کنیم. باید به مطهری که مربی جوانی است، اعتماد کرد و به او فرصت داد. نمی توانیم به همین راحتی مربی خود را بسوزانیم.

واکنش باشگاه نساجی به استعفای مطهری

وی درمورد اینکه پیش از این مسابقه زمزمه ها و نظراتی مطرح شد که این مربی را آزار داده و همین امر شایعه کمرنگ اولتیماتوم باشگاه نساجی به مطهری را به راه انداخت، گفت: هیچ اولتیماتومی به مطهری داده نشده است. فضای مجازی آزاد است و از یک بچه 5 ساله تا یک خانم و آقای 90 ساله می توانند در آن نظر بدهند. طبیعی هم است وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، عده ای دلخور هستند. به همه طرفداران حق می دهیم و از آن ها عذرخواهی می کنیم اما از این اتفاقات خیلی برای نساجی افتاده است. مطمئن باشید این بار هم جمعش می کنیم. در تمام جهان هم چنین اتفاقاتی طبیعی است. لیورپول و چلسی چند هفته نتیجه نگرفتند. در ایران هم فولاد نتیجه نگرفت.

مدیرعامل نساجی ادامه داد: این تیم نساجی است. طرفداران خونگرم و واقعی ما اجازه داده و به باشگاه فرصت بدهند. وقتی است تیم ما زور ندارد. من به عنوان مدیرعامل اولین نفری است که با این موضوع کنار می آیم اما با نهایت احترام به تیم مس و مردم خوب و شریف کرمان، برای نیمه دوم 45 دقیقه ای یک بازی گرفتن 13، 14 دقیقه وقت اضافی مقداری قشنگ نبود. نمی خواهم برد مس کرمان را لوث کنم اما فوتبال به جوانمردی اش است. در نیمه اول هم وقتی یک بر صفر جلو بودیم، ایوب کلانتری واقعا مصدوم بود و روی زمین افتاد. برای بار دوم مطهری به وی تذکر داد و گفت بلند گردد. به هر حال این اتفاقات می افتد اما به مطهری فرصت می دهیم زیرا از مربیان خوب، فهیم و بادانش فوتبال ما است. باید بنشینیم و صحبت کنیم. همین جوری هم نیست که استعفاء بدهد و ما هم بپذیریم.

سیف الله پور درخصوص اینکه آیا اختلافی بین سرپرست و سرمربی نساجی وجود دارد، گفت: هیچ اختلافی نیست. در بازی قبلی یک اتفاقی روی نیمکت افتاد که لب خط طبیعی است. خود من جزو جامعه شریف خبرنگاران بودم اما اینکه همان لحظه فیلمی بیرون بیاید که این اتفاق را نشان بدهد، مقداری جمع کردنش سخت است. نباید آن اتفاق به وجود می آمد. البته اختلاف نظر روی یک تعویض بود اما هیچ اختلافی بین کادرفنی نساجی و اسماعیل اسماعیلی وجود ندارد. همه در کنار هم برای موفقیت نساجی کوشش می کنیم. در نهایت از میهمان نوازی خوب کرمانی ها تشکر می کنم.

منبع : فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 26 بهمن 1401 بروزرسانی: 26 بهمن 1401 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 32603

به "واکنش باشگاه نساجی به استعفای مطهری" امتیاز دهید

1 کاربر به "واکنش باشگاه نساجی به استعفای مطهری" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه نساجی به استعفای مطهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید