نوروزی: برنامه جامعی برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا تدوین نموده ایم

به گزارش چاپار بلاگ، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره اولین همایش کمیته های پزشکی فدراسیون های ورزشی که در آموزشگاه ملی المپیک در حال برگزاری است، گفت: با توجه به اینکه در سال آینده رویداد مهمی مثل جام جهانی فوتبال و بازی های آسیایی جارکاتا اندونزی را پیش رو داریم، سعی می کنیم مسئله دوپینگ را با حساسیت بیشتری پیش ببریم.

نوروزی: برنامه جامعی برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا تدوین نموده ایم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با هزینه سفر به بالی چقدر است همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش چاپار بلاگ، دکتر غلامرضا نوروزی در جمع چاپار بلاگ درباره برپایی این همایش اظهار کرد: این همایش برای نخستین بار از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار می گردد که هدف از آن هماهنگی بین کمیته های پزشکی فدراسیون ها با فدراسیون پزشکی برای ارائه خدمات پزشکی بهتر به ورزشکاران تمام رشته های ورزشی است.

وی گفت: هماهنگی و همسویی بین کمیته های پزشکی فدراسیون های ورزشی و تسریع در جهت درمان مصدومان و جلوگیری از موازی کاری بین کمیته های پزشکی و همچنین ارتقای سطح پزشکی فدراسیون های ورزشی از اهداف مهم برپایی این نشست است.

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره برنامه های این فدراسیون در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اظهار کرد: این فدراسیون برنامه جامع و کاملی برای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا خواهد داشت که طی یکی دو ماه آینده جلسات آن را شروع خواهیم کرد.

نوروزی در پاسخ به این پرسش که آیا برای جام جهانی فوتبال نیز برنامه ویژه ای جهت جلوگیری از دوپینگ ورزشکاران خواهید داشت یا خیر اظهار کرد: مسئولیت اصلی دوپینگ فوتبالیست ها با بخش پزشکی فدراسیون فوتبال است. اما به عنوان دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، سعی خواهیم کرد درخصوص دوپینگ حساسیت بیشتری به خرج دهیم تا کاروان سالمی را راهی مسابقه های جام جهانی 2018 فوتبال کنیم.

وی در خاتمه گفت: تمام هدف فدراسیون پزشکی ورزشی بر این است که بتواند خدمات خوبی را به ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی ارائه دهد تا بتوانیم در تمام مسابقه ها ورزشکاران سالم و به دور از دوپینگ داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1690

به "نوروزی: برنامه جامعی برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا تدوین نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: برنامه جامعی برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا تدوین نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید