درویش: حذف پرسپولیس از آسیا مایه ننگ است ، عضو هیات رئیسه فدراسیون شاید در نتایج لیگ تاثیرگذار باشد!

به گزارش چاپار بلاگ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آن هایی که ارتباطات قوی دارند، هیات رئیسه هستند و دسترسی بیشتری دارند، شاید در نتایج تاثیر بگذارند!

درویش: حذف پرسپولیس از آسیا مایه ننگ است ، عضو هیات رئیسه فدراسیون شاید در نتایج لیگ تاثیرگذار باشد!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، رضا درویش در مورد مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: نزدیک به دو ماه و نیم تا سه ماه اخیر، کارگروه مجوز حرفه ای ما شبانه روزی کار کردند و به خصوص از 15 اسفند تا 10 فروردین کوشش کردند مسائلی که از گذشته وجود داشت و بدهی های 15 ساله اخیر را با وجود مسائل مالی زیاد، رفع کنیم.

وی اضافه نمود: بارگذاری اسناد ورزشی دو هزار صفحه بود. بعلاوه بارگذاری اسناد مالی 1200 صفحه بود. ما موانع را مرتفع کردیم اما همان طور که می دانید ارثی از گذشته برای ما مانده که پرونده رادوشویچ است. قسط اول را 250 هزار یورو با دشواری پرداخت کردیم. برای قسط اول کوشش کردیم از فدراسیون بخواهیم از پاداش فیفا این موضوع را پرداخت نمایند اما گفتند باید یک ماه زودتر می گفتید. ما هم از راه دیگری پرداخت کردیم. برای قسط دوم زودتر گفتیم که از این پول پرداخت نمایند چون ویلموتس را هم از همین راه پرداخت کردند.

او در این باره توضیح داد: ما اواخر اسفند نامه را نوشتیم اما ایمیلی از فیفا به ما رسید و گفتند باتوجه به اینکه هنوز محاسبات فیفا برای معین عایدی باشگاه ها خاتمه نیافته، امکانی برای پرداخت نداریم اما اگر فدراسیون بخواهد می تواند بگوید و از پاداشش پرداخت کنیم. ما هم از اول همین را گفته بودیم. جالب است که فدراسیون فوتبال به جای اینکه این را در یک نامه به ما بگوید، در رسانه ها طرفداران ما را نگران می نمایند. شاید دوست داشتند ما هم مجوز حرفه ای نگیریم. ما هم بسیار ناراحت هستیم که استقلال مجوز نگرفته چون آن ها تیم دوم ما و تیم خبرنگاران ما هستند.

مدیرعامل پرسپولیس با انتقاد از فدراسیون فوتبال گفت: اگر یک روزی فدراسیون فوتبال بتواند مشکل پرسپولیس را حل نماید آیا ما باید برویم به سراغ فدراسیون کشتی و سوارکاری؟ فدراسیون نزد فیفا پول دارد و ما هم داریم اما هنوز محاسبات مربوط به پاداش ما انجام نشده است. درخواست ما را یکشنبه بردند در هیات رئیسه اما هیات رئیسه موافقت ننموده، انگار دوست داشتند پرسپولیس هم مجوز حرفه ای نگیرد.

درویش بعلاوه مطرح نمود: دسترسی به آقای تاج چندان ممکن نیست اما ما نامه درخواست خود را به بین الملل فدراسیون دادیم. به هر جهت من فکر می کردم حداقل دغدغه ایرانی بودن و دوست داشتن تیم های ایرانی خوب است اما علی الظاهر همه اینطور نیستند. من نمی دانم فدراسیون فوتبال اگر دغدغه حضور یک تیم ایرانی در آسیا را ندارد، پس دغدغه اش چیست؟

وی با اشاره به زمان ارسال نامه گفت: یک شنبه ساعت یک بامداد نامه فیفا را گرفتیم و برای بین الملل فدراسیون پیامک گذاشتیم که لطفا شما از منابع فدراسیون پرداخت کنید. از روز اول هم ما درخواست داشتیم که از منابع فدراسیون پرداخت گردد چون هنوز برای ما محاسبه نشده است. تاج گفت پرسپولیس هم به آسیا نمی رود. این خوشحالی دارد؟ این ننگ است برای مسئولان فوتبال.

وی اضافه نمود: یک بنده خدایی به من گفت که شما بروید پی کار خودتان چون علی الظاهر هیات رئیسه تصمیم گرفته که با درخواست شما مخالفت کند. آیا بهتر نیست شما با این پول گره از کار یک تیم ایرانی باز کنید؟ قسط ما فقط 200 هزار یورو است و در فیفا 700 هزار دلار داریم، در AFC هم سه میلیون و پانصد هزار دلار داریم.

درویش در این خصوص ضمن انتقاد به فدراسیون فوتبال گفت: اینکه مسئولان برای پرسپولیس کاری ننمایند و ممانعت گردد برای صدور مجوز حرفه ای، کار خوبی نیست. ما می خواهیم ظرفیت تماشاگران را بالا ببریم و می گویند نه، پس شما باید چه کار کنید؟ در مسابقات آسیایی، پرسپولیس و استقلال حکم تیم ملی را دارند. اگر این دغدغه در هیات رئیسه نیست، پس کجا باید باشد؟ الحمدالله خدا یاری نموده و ما از جای دیگر این مشکل (رادو) را مرتفع کردیم.

مدیرعامل پرسپولیس توضیح داد: این هفته یک مدیر با لپ تاپ رفته رختکن داوران و یکی دو نفر از مدیرعاملان باشگاه ها هم که تلفنی با من صحبت می کردند، این موضوع را گفتند. این اتفاق زنگ خطر است. در چند هفته آخر بازی ها حساس است. آن هایی که ارتباطات قوی دارند و هیات رئیسه هستند و دسترسی بیشتری دارند، شاید در نتایج تاثیر بگذارد!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1402 بروزرسانی: 22 فروردین 1402 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 33642

به "درویش: حذف پرسپولیس از آسیا مایه ننگ است ، عضو هیات رئیسه فدراسیون شاید در نتایج لیگ تاثیرگذار باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درویش: حذف پرسپولیس از آسیا مایه ننگ است ، عضو هیات رئیسه فدراسیون شاید در نتایج لیگ تاثیرگذار باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید