کنایه تند بازیکن نو پرسپولیس به استقلال

به گزارش چاپار بلاگ، علیرضا ابراهیمی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت: از گل محمدی، مدیریت و کادر باشگاه تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. امیدوارم در این راستا پیروز باشم و بتوانیم قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم. قهرمانی لیگ را هم که صد درصد به دست می آوریم.

کنایه تند بازیکن نو پرسپولیس به استقلال

وی اضافه نمود: برای رسیدن به امروز خیلی کوشش کردم. مخصوصاً در یکی، دو سال اخیر خیلی حرف ها شنیدم اما خدا را شکر به این آرزویم رسیدم و امیدوارم در این جهت پیروز باشم.

مدافع نو پرسپولیس در مورد هدفش از حضور در این تیم و امیدواری به دعوت به تیم ملی توضیح داد: هدف اول من این بود که به پرسپولیس برسم نه تیم دیگری. حالا اگر به تیم ملی هم برسم خیلی خوب است، ولی اولین هدفم پیروزیت در پرسپولیس است، حالا چه در لیگ و چه در آسیا.

ابراهیمی در مورد رقابتش با سید جلال حسینی و فرشاد فرجی گفت: من قرار است کنار یکی از برترین کاپیتان های ایران و آسیا بازی کنم. مهم نیست من بازی کنم یا نه، مهم پیروزیت پرسپولیس است.

مدت قراردادت چند ساله است و چه پیراهنی را به تن خواهی کرد؟ وی در واکنش به طرح این سوال گفت: قرارداد من دو سال است و شماره پیراهن برای من فرقی ندارد.

مدافع نو پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا صحبتی با گل محمدی داشته است یا خیر؟ اسم کرد: خیر خودم تا الان صحبتی با آقا یحیی نداشته ام.

ابراهیمی درباره اینکه انتظارات از او در پرسپولیس زیاد است، گفت: اول اینکه کار من خیلی سخت است. از استانی که من آمدم، اولین بازیکنی هستم که به پرسپولیس می آیم. پای جای بزرگی می گذارم و خودم همه این شرایط را می دانم، ولی خیالم راحت است کادرفنی خوبی کنارم است و ان شاءالله طرفداران هم یاری نمایند تا به هدفم برسم. مبلغ قراردادم هم فکر نمی کنم زیاد باشد، چون برای من مبلغ قرارداد زیاد مهم نبود. هدفم رسیدن به این باشگاه بود نه پول.

وی در مورد اینکه تا به امروز سه گل به پرسپولیس و یک گل به استقلال زده است و آیا قولی بابت گلزنی دوباره به استقلال می دهد، گفت: ان شاءالله دوباره بتوانم به استقلال گل بزنم. در مورد گل های به پرسپولیس هم به هر حال شرایط فوتبالی بوده است.

مدافع نو پرسپولیس یادآور شد: در فوتبال همه با هم خوب هستند، مخصوصاً در باشگاه پرسپولیس که یکی از همدل ترین بازیکنان و کادرفنی را دارد. من کمی در پرسپولیس با کنعانی زادگان خوب بودم که او هم رفت.

ابراهیمی در رابطه با حضور در تیم گل گهر و کار با امیر قلعه نویی هم شرح داد: از آقای قلعه نویی تشکر می کنم. خیلی برای ما زحمت کشیدند. در بازی با استقلال هم علیه تیم گل گهر ناداوری شد ولی از آنطرف هم در فینال جام حذفی برای استقلالی ها جبران شد! برای باشگاه گل گهر آرزوی پیروزیت می کنم. کاپیتان آن شهر بودم و از آن ها تشکر می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 17762

به "کنایه تند بازیکن نو پرسپولیس به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند بازیکن نو پرسپولیس به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید