جولیانی: شواهدی داریم که ترامپ را از بایدن پیش می اندازد

به گزارش چاپار بلاگ، فارس نوشت: رئیس تیم حقوقی رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای مدعی شد که شواهدی در دست دارد که ترامپ را تا 3 درصد از بایدن در ایالت های مورد مناقشه پیش خواهد انداخت.

جولیانی: شواهدی داریم که ترامپ را از بایدن پیش می اندازد

رودی جولیانی وکیل ترامپ و رئیس تیم حقوقی وی برای پیگیری ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت خشم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با افزایش شواهد تقلب در انتخابات افزایش یافته و وی از دادخواست های قضایی خود عقب نشینی نکرده است.

وی که با شبکه خبری فاکس نیوز مصاحبه می کرد، اضافه نمود: شرکت دیمنیون (شرکت دریافت آرای پستی) با ونزوئلا و چین ارتباطاتی دارد.

جولیانی گفت: تا کنون وجود بیش از شش هزار رأی غیرقانونی در ایالت پنسیلوانیا برای تغییر نتیجه کافی است.

رئیس تیم حقوقی ترامپ اضافه نمود: اگر به من بگویید تقلبی در فیلادلفیا روی نداده به شما خواهم گفت که شما در مریخ زندگی می کنید.

وی ادعا کرد: به اندازه کافی دلیل برای تغییر نتایج انتخابات در بیشتر ایالت های مورد مناقشه وجود دارد.

جولیانی گفت: شواهدی در دست داریم که ترامپ را در ایالت های مورد مناقشه دو تا سه درصد از بایدن پیش خواهد انداخت.

تا کنون کوشش کارزار ترامپ برای اثبات تقلب در دادگاه های آمریکا راه به جایی نبرده است. دادگاهی در شهر فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا روز آدینه پنج شکایت حقوقی ستاد انتخاباتی ترامپ و جمهوری خواستار را که در آن مدعی بی نظمی و تخلف در آرای صندوق های پستی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شده بودند، رد کرد.

حتی در ایالت جورجیا نیز که آرای انتخابات در حال بازشماری است، گلایه های ترامپ همچنان پابرجا است و به عقیده او بازشماری دستی آراء در جورجیا، اتلاف وقت است. آنها امضاها را تطابق نمی دهند. بازشماری را تا زمانی که تطابق دهند، متوقف کنید. اجازه ندهید دموکرات های افراطی چپ گرا، انتخابات را سرقت نمایند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 11133

به "جولیانی: شواهدی داریم که ترامپ را از بایدن پیش می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولیانی: شواهدی داریم که ترامپ را از بایدن پیش می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید