بنیاد آموزش فناوری نانو از انجمن های علمی دانشگاه های آزاد حمایت می نماید خبرنگاران

به گزارش چاپار بلاگ، بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه و ترویج هرچه بیشتر فناوری نانو در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، در نظر دارد از انجمن های علمی، دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند.

بنیاد آموزش فناوری نانو از انجمن های علمی دانشگاه های آزاد حمایت می نماید خبرنگاران

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، طبق اعلام ستاد توسعه فناوری نانو، تمامی انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهاد های ترویجی فناوری نانو درآیند، در صورت عمل به مفاد آیین نامه های تعریف شده در ستاد نانو از مزایای اقتصادی و اعتباری بهره مند می شوند.

بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه و ترویج هرچه بیشتر فناوری نانو در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، در نظر دارد از انجمن های علمی / دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند.

این حمایت ها شامل: 1- آیین نامه حمایت از رویداد های آموزشی- ترویجی- کسب وکاری فناوری نانو: نهاد های ترویجی که اقدام به برگزاری رویداد هایی در رابطه با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربرد های فناوری نانو یا کسب وکاری فناوری نانو کند، بر طبق آیین نامه مصوب مورد حمایت قرار می گیرند. جهت مشاهده آیین نامه حمایت از رویداد ها اینجا کلیک کنید.

2- آیین نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو: بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه فعالیت های ترویجی برای دانشجویان، از فعالیت های نهاد های ترویجی در حوزه های مختلف حمایت خواهد نمود و همچنین از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد. این آیین نامه شامل 4 بخش، حمایت از آثار رسانه ای، تقدیر از تجارب نو، حمایت از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است.

لازم به ذکر است؛ این تقدیر در هریک از 4 بخش ذکرشده به صورت جداگانه صورت می پذیرد. جهت مشاهده آیین نامه حمایتی و رقابتی اینجا کلیک کنید. همچنین انجمن های دانشجویی می توانند جهت عضویت در شبکه نهاد های ترویجی و کسب اطلاعات بیشتر به وسیله راه های زیر با دبیرخانه شبکه نهاد های ترویجی تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 14191

به "بنیاد آموزش فناوری نانو از انجمن های علمی دانشگاه های آزاد حمایت می نماید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیاد آموزش فناوری نانو از انجمن های علمی دانشگاه های آزاد حمایت می نماید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید