اولسان هیوندای 2 - ویسل کوبه 1؛ VAR کره ای ها را به فینال فرستاد

به گزارش چاپار بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- تیم اولسان هیوندای با رقم زدن بازگشتی تاریخی، ویسل کوبه را حذف کرد و به فینال آسیا رسید.

اولسان هیوندای 2 - ویسل کوبه 1؛ VAR کره ای ها را به فینال فرستاد

به گزارش خبرنگاران، تیم های اولسان هیوندای و ویسل کوبه از ساعت 13:30 به وقت تهران، فینال شرق آسیا را برگزار کردند. ویسل کوبه در ابتدا توانست با گل یاماگوچی در دقیقه 52 به گل برسد. ژاپنی ها در ادامه توانستند بازی را متعادل کنند ولی اولسان هیوندای توسط جانسن بازیکن تعویضی شان در دقیقه 84 به گل تساوی رسید. بازی با همین نتیجه 1-1 به وقت اضافه رفت. البته داور در یک تصمیم جنجالی گل دقیقه 76 ساساکی را مردود اعلام کرده بود.

در وقت های اضافه ویسل کوبه ای ها دو بارفرصت طلایی گلزنی به تیم کره ای را داشتند اما با بدشانسی نتوانستند دروازه آنها را باز کنند. سرانجام در دقیقه 117 نگرائو درون محوطه جریمه ویسل کوبه توسط دروازه بان سرنگون شد تا به سود تیم کره ای یک پنالتی اعلام شود. نگرائو این پنالتی را تبدیل به گل کرد. گل نگرائو در دقایق آخر نیمه دوم وقت اضافه زده شد و ویسل کوبه نتوانست این گل را جبران کند تا اولسان هیوندای قهرمان شرق آسیا شود.

ترکیب اولسان هیوندای: جو سو هوک، جئونگ دانگ هو (55 کیم هان تائه)، دیو بولتوئیس، پارک جو هو (63 هانگ چول)، کیم این سانگ، سین جین هو (97 دو جائه وون)، جونیور نگرائو، یون بیت گارام، کاه میونگ جین (45 لی هو کئون)، کیم کی هی (73 جونگ هیون سئونگ)، لی چانگ یانگ (55 جانسن)

سرمربی: کیم دو هون

ترکیب ویسل کوبه: دائیا مائه کاوا، توماس فرمالن، هوتارو یاماگوچی، کیوگو فوروهاشی، تاکویا یاسویی (82 سو فجیتانی)، ریوهو کیکوچی، دایگو نیشی (65 دایجو ساساکی)، تتسوشی یاماکاوا (120 فوجیماتو)، گوتوکو ساکای، یوتا گوک (110 تاناکا)، دیانفرس داگلاس

سرمربی: آتسوهیرو میورا

گل ها:

ویسل کوبه 1 - اولسان هیوندای صفر (یاماگوچی - دقیقه 52): ارسال کوتاه از روی نقطه کرنر به یاماگوچی رسید و او با ضربه ای تماشایی دروازه را گشود.

ویسل کوبه 1 - اولسان هیوندای 1 (بیورن یانسن - دقیقه 83): از پشت محوطه جریمه بازیکن اولسان به توپ ضربه زد و در حالی که به نظر می رسید دروازه بان توپ را مهار کند اما اثر بیورن یانسن روی آن سبب شد تا دروازه ویسل باز شود. این گل ابتدا آفساید گرفته شد اما ویدیوچک سبب شد تا این گل قبول شود.

ویسل کوبه 1 - اولسان 2 (جونیور- دقیقه 119): جونیور با تیزهوشی توانست از دروازه بان ویسل کوبه پنالتی بگیرد و خودش پشت توپ ایستاد و ضربه را به گوشه دروازه زد تا تیم اولسان هیوندای پیش بیفتد.

دروازه بان تیم اولسان هیوندای روز فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. او اگرچه یک گل خورد اما در طول 120 دقیقه واکنش های فوق العاده ای داشت و توانست 5 سیو را به ثبت برساند. سه سیو او از درون محوطه جریمه بود اما بی تردید مهم ترین واکنش او در نیمه دوم وقت های اضافه و جایی بود که ضربه سر داگلاس را به زیبایی مهار کرد و مانع از گلزنی او شد. نکته جالب این که دروازه بان حریف نیز عملکرد قابل قبولی داشت و شاید تنها اشتباهش پنالتی در دقیقه 119 بود.

لحظات حساس:

دقیقه 14: اشتباه مدافع هلندی تیم اولسان بولسوییس، باعث شد تا داگلاس در محوطه جریمه تک به تک شود اما حضور به موقع مدافع اولسان مانع از گلزنی او شد.

دقیقه 23: بازیکنان تیم اولسان هیوندای با پاس های سریع به محوطه جریمه تیم ویسل کوبه رسیدند اما ضربه کیم این سونگ به راحتی در اختیار دروازه بان قرار گرفت

دقیقه 26: شوت گوکه از پست محوطه جریمه را دروازه بان اولسان گرفت .

دقیقه 29: این سونگ به شکلی عجیب در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما مهاجم تیم کره دوباره یک فرصت بسیار خوبی را از دست داد.

دقیقه 42: نگرئو جونیور در محوطه جریمه توپ را کنترل و با ضربه سرضرب دروازه را تهدید کرد اما ضربه اش به تور کناری دروازه خورد.

دقیقه 45+1: یون بیت گارام از زاویه بسته دروازه ویسل را نشانه رفت اما این توپ گل نشد .

دقیقه 60: جانسن پس از چرخش زیبا شوتزنی کرد اما ضربه اش از بالای دروازه ویسل کوبه به بیرون رفت.

دقیقه 70: جونیور سانتر ارسالی را به خوبی کنترل کرد اما ضربه چکشی اش خطری برای مائکاوا دروازه بان ویسل به وجود نیاورد.

دقیقه 75: بازیکنان تیم ویسل کوبه در نزدیکی های میانه میدان توپ را گرفتند و ضد حمله چهار نفره را آغاز کردند. داگلاس توپ را به یاسای داد و ضربه او را دروازه بان گرفت اما در ادامه ساساکی توپ را گل کرد. با این حال در VAR نواف شکرالله تصمیم گرفت که با اعلام خطا، گل را مردود کند.

دقیقه 90+1: ارسال روی دروازه اولسان با ضربه سر داگلاس همراه شد اما این توپ راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 90+6: ضربه سر جونیور نگرئو به شکلی عجیب به تیرک دروازه خورد و گل نشد و بلافاصله داور سوت سرانجام را اعلام کرد.

دقیقه 95: شوت زیبای بیت گرام را دروازه بان ویسل به کرنر فرستاد.

دقیقه 103: ارسال روی دروازه ویسل کوبه با ضربه سر زیبای یانسن همراه شد اما دروازه بان ژاپنی به شکلی باورنکردنی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 106: داگلاس توپ ربایی فوق العاده ای داشت و توپ را به ساکای داد. ساکای دروازه خالی را گل نکرد و به داگلاس داد اما او هم به توپ نرسید تا دروازه باز نشود.

دقیقه 109: ارسال فوروهاشی روی دروازه با ضربه سر داگلاس همراه شد اما این توپ را سو هوک دروازه بان اولسان به زیبایی گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 12035

به "اولسان هیوندای 2 - ویسل کوبه 1؛ VAR کره ای ها را به فینال فرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولسان هیوندای 2 - ویسل کوبه 1؛ VAR کره ای ها را به فینال فرستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید