طالع بینی های دی به همراه طالع بینی دی با ماه های دیگر

به گزارش چاپار بلاگ، متولدین دی ماه افرادی آرام، صبور و مقتدر، سرکش و پول دوست و در عین حال دشمن ولخرجی و مخالف تجملات هستند. آن ها انرژی خود را بی فایده تلف نمی کنند و از تجربیات خود و دیگران استفاده می برند. متولدین دی ماه مهربان و دلسوز اما در عرصه عشق و عاشقی کمی تودار و جدی هستند. در این مطلب بیشتر در مورد خصوصیات مرد و زن دی ماهی خواهیم گفت؛ با ما همراه باشید با طالع بینی های دی ماه.

طالع بینی های دی به همراه طالع بینی دی با ماه های دیگر

طالع بینی های دی ماهی ها

 • نماد: جدی
 • گروه: خاک
 • روز شانس: شنبه
 • عدد شانس: هشت
 • سنگ شانس: لعل
 • رنگ شانس: خاکستری، سربی، قهوه ای تیره، نفتی
 • گلهای شانس: رز سیاه، گل مخمل، کاملیا
 • بوهای شانس: کاملیا، صنوبر، نرگس
 • موسیقی شانس: موزیک فولک (عامیانه)
 • شاخص ترین خصوصیت: لج کردن
 • بزرگ ترین ایده آل: پیشرفت
 • بزرگ ترین اشتباه: کنجکاوی
 • بزرگ ترین آرزو: ریاست و رهبری

اگر به سمبل تولد خود نگاه کنید، بزی خواهید دید. اما شما انسان دقیقی هستید و به همین جهت، متوجه دم بز نیز خواهید شد. اینجا نور که دمی مانند ماهی دارد، ماه تولد شما را تمثیل می کند. شما از گروه خاک می باشید، اما دم ماهی نشانگر این است که برخی از خصوصیات شما، مانند گروه آب می باشد. شاید گا ها سمبل خود را یک بز کامل دیده باشید، اما باگذشت زمان سمبل شما تغییر کرده و شکل فعلی خود را، دارد. اگر از خصوصیات شما بحث شود، وجود دم ماهی را بهتر درک خواهید کرد. شما انسانی باثبات، لجوج، پرکار، شاد، عاقل و قوی هستید که آرزوی پیشرفت را دارید و این نیروی کار و موفقیت را ستاره شما، به شما ارزانی داشته است.

.=. طالع بینی های دی .=.

طالع بینی های دی ماهی ها

ویژگی ها و خصوصیات کلی متولدین دی ماه

در طالع بینی های دی ماهی ها، موارد زیر بیشترین تکرار را داشته است:

دارای شخصیّت عالی ، خیلی لایق و کاردان ، بهترین رئیس ، انتقام جوی شدید ، ساده پوش و بی آلایش ، محتاط ، آرام و صبور ، مرد عمل ، مقتدر ، پر تحمّل ، جدّی و جاه طلب ، فعّال و کوشا ، واقع بین ، سرکش ، پول دوست ، بی فایده انرژی تلف نمی کند ، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می کند ، با شرف و با وجدان ، تمیز ، خودکفا و سودجو ، دارای حس مسئولیّت زیاد ، دشمن ولخرجی و اسراف ، حسابگر ، مخالف تجمّلات ، صاحب شأن و مقام ، سازمان دهنده خوب ، تقریباْ سیاستمدار ، کوشا و مطمئن و خونسرد ، تودار ، مالک همسر خود ، حسود و بدبین ، متنفّر از طلاق ، دارای عدم اعتماد به نفس کافی ، قدرت طلب ، خانواده دوست ، خشک ولی مهربان ، خشن ، دارای زبان نیش دار ، شاد و با نشاط ، دارای باطن خروشان ، غیر قابل گذشت ، قدر شناس ، گاهی اوقات خجالتی ، باانضباط ، بد اخم و بد عنق ، دارای حافظه قوی ، زود سر کار می آید و دیر می رود ، از تنبلی بیزار است ، اهل دکتر و دارو ، خونسرد و مداوم ، ثابت قدم ، اتوماتیک ، مذهبی ، مخاطب خوب و گاهی اوقات لجباز.

جنبه منفی شخصیت متولدین دی ماه

در طالع بینی های دی ماه، موارد منفی زیر ذکر شده است:

 • بدبین و تقدیرگرا
 • ناخن خشک ، حسود
 • بیش از حد حراف ، انعطاف ناپذیر، مقرراتی ، خشک ، جدی و سختگیر

.=. طالع بینی های دی .=.

طالع بینی های دی ماه

طالع بینی مرد متولد دی

طالع بینی های دی ماه، خصوصیات مرد و زن را جداگانه ذکر کرده اند؛ مرد متولد دی، قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر، پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز است و مقام را به ثروت ترجیح می دهد. در جوانی بسیار جدی است ولی به تدریج که پا به سن می گذارد نرم می شود. ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید. مرد این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی کند.

متولدین این ماه عموما افرادی گندگون با قدی متوسط، چرب زبان، غیور، عجول و خود بزرگ بین هستند. نقطعه ضعف آنها این است که دهن بین و زود تأثیر بوده و در مقابل مهربانی و عطوفت دیگران زود تسلیم هستند. آنان انتقاد کننده اما انتقادپذیر نیستند. در عین حال برخی از آنان سخنور و صاحب فضل و هنر هستند. از لجاظ شغلی، صنعت کشاورزی و دامداری با اینان سازگار است. این افراد اغلب از فرزندان خود نفع می برند.

متولدین این ماه اغلب بیماریشان از سردی و خشکی و درد شکم و درد کمر است. هلیله زرد و رازیانه همراه با عسل به صورت معجون برای آنان مفید می باشد. این افراد هرگاه از سن سه سالگی ودو خطر بگذرند، به عمر طبیعی و طولانی خواهند رسد. انگشتر یاقوت برای آنان خوش یمن و سازگار است.

.=. طالع بینی های دی .=.

طالع بینی زن متولد دی

در طالع بینی های دی برای زنان، خصوصیات مشترکی ذکر شده است: جاه طلب، کد بانو، منظم، کمی لجباز و زود رنج، همواره آراسته و خوش لباس، هدف نهائی او همواره تامین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیتهای چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و با نزاکت است.

زنان متولد این ماه عموما خوشرو، خوش بیان، با حیا، هنردوست و بعضا هنرمند بوده و اغلب در رفاه و آسایش خواهند بود. اینها باید از غیبت و قسم دروغ دوری کنند وگرنه با مشکل بزرگی روبرو می شوند. اگر مایلند از محبت و توجه دیگران برخوردار شوند، باید به آنان محبت کنند. سه خطر زندگی اغلب این افراد را تهدید می کند که یکی از آنها یک بیماری سخت می باشد. پس بایستی مراقب سلامت خود باشند. اگر همواره به یاد خدا باشند و به او توکل کنند، می توانند از این خطرات عبور کنند. لباس های آبی و سبز برای این افراد مناسب خواهد بود.

.=. طالع بینی های دی .=.

طالع بینی بچه ها متولد دی ماه

طالع بینی های دی شامل طالع بچه ها نیز می شود؛ کودک متولد دی ماه، خجالتی، تودار بوده و به آسانی نمی خندد. ذاتا انسانهای متولد دی ماه از زمان کودکی بالغ شده و بعد از میانسالی هم آغاز به جوان شدن می کنند. کودک بادقت، صبور و لجوج است. برای همین به درس های خود دقت کرده و با صبر و صبوریی تکالیف خود را انجام می دهد. موفقیت او خیلی بیشتر از باهوش ترین دانش آموزان می باشد. زمانی که از نظر سنی کمی بزرگ تر شد، با برنامه ریزی و متد، حرکت خواهد کرد. اما لازم است که احساسات این کودک را درک کرده و او را از بی اعتمادی، رها کرد. اگر پدر و مادر با نشان دادن محبت، درک و فهم و شفقت به او، تمام مسائلش را حل کنند، کودک تغییر می کند، خود را بهتر و آسان تر آشکار می کند.

.=. طالع بینی های دی .=.

طالع بینی های دی ماهی ها

رازهای رفتاری متولد دی

 1. سر قول خود به دی ماهی ها بمانید؛ متولدین دی ماه برای ارضای خواسته های خود ابتدا، بایستی فکر و ذهن شان را سر و سامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود.
 2. سر و وضع ظاهری برای آنها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید.
 3. آنها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید.
 4. آنها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از دریافت کادوهای گران قیمت به وجد می آیند؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق می شوند و طغیان های عصبانیت شان غیر قابل کنترل است.
 5. آنها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل می کنند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید.
 6. زمانیکه در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند.
 7. همواره و تحت هر شرایطی سر قولی که با آنها می بندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید.

طالع بینی دی با ماه های دیگر

در طالع بینی های دی ، نوع سازگاری این افراد با افراد متولد ماه های دیگر نیز ذکر شده است که در ادامه آمده است.

دی + فروردین

این یک رابطه ساده نیست. هر دو بسیار آگاه و هوشیار هستند به همین دلیل رابطه آن ها درست مثل یک رقابت می ماند که ممکن است به رابطه آسیب برساند. به سختی می توان گفت کدام یک برنده می شوند. اگر هر دو تصمیم بگیرند که یکدیگر را دوست داشته باشند مجبور می شوند سال ها به تلاش بی فایده خود ادامه دهند. تنها شانس آن ها برای موفقیت احترام بلاشرط و وسعت انتظاراتشان است. آن ها می توانند مکمل همدیگر باشند اما تنها به شرطی که خوبی های یکدیگر را ببینند و ویژگی های مثبت همدیگر را برجسته تر ببینند. اما متاسفانه طبیعت حاکم بر آن ها به ندرت به آن ها اجازه می دهد که اینگونه مثبت نگر باشند. اگر با یک متولد فروردین وارد رابطه شده اید به جای این که به دنبال کمبودهای او باشید به چیزهایی فکر کنید که می توانید از هم بیاموزید و زیاد به کار هم کاری نداشته باشید.

دی + اردیبهشت

متولد دی و اردیبهشت می توانند رابطه بسیار عمیقی داشته باشند که برای ماه های دیگر دست نیافتنی است. آن ها توانایی تکامل همدیگر را دارند اما در محیط بیرون زوج کسل کننده ای هستند و آن پویایی شگفت انگیز درونی را از دنیای بیرون پنهان می کنند. اگر اردیبهشتی به دی ماهی خبرنگاران بدهد و متولد دی نیز راه موفقیت را به او نشان دهد می توانند با هم کار کنند، بچه های خوبی تربیت کنند و زندگی بسیار سرگرم کننده تری نسبت به قبل داشته باشند.

.=. طالع بینی های دی .=.

دی + خرداد

دی و خرداد زوج تقریبا عجیبی هستند. هر دو در جستجوی چیزهایی هستند که دیگری دارد اما نمی توانند آن ها را در یکدیگر تشخیص دهند. متولد خرداد به فردی نیاز دارد که کمی از جنبش و فعال بودنش کم کند به همین دلیل با دیدن دی ماهی فردی کسل کننده و بی تحرک می بیند. متولد دی به لذت و آرامش در زندگی نیاز دارد اما خردادی پر از انرژی غیر قابل کنترل است. در واقع این دو می توانند تجربه ارزشمندی را با هم داشته باشند و سبک زندگی متفاوت یکدیگر را با هم به اشتراک بگذارند. این زوج می توانند با هم کار کنند و به تمام اهدافی که می خواهند برسند.

دی + تیر

این دو می توانند داستان عشق شخصی که قبل از آن ها زندگی می کرده است را زنده نگه دارند و این همان چیزی است که برای بهبودی و حفظ شجره نامه خانوادگی نیاز است. این نشانه های خورشیدی برای رها کردن گذشته باید با مسائل دست و پنجه نرم کرده و آن ها را حل کنند. در بیشتر موارد این دو زوج عشقی پایدار و ماندگار دارند و در انتخاب یکدیگر هیچ شکی به خود راه نمی دهند.

.=. طالع بینی های دی .=.

دی + مرداد

اگر این دو در زمان مناسبی همدیگر را ملاقات کنند خیلی خوب با هم می سازند. مشکل اصلی در رابطه آن ها تفاوت اولویت هایشان است. به هم رسیدن این دو کار آسانی نیست اما بعد از وصل شدن از فواید زیادی بهره مند می شوند. سازندگی این دو باعث می شود به چیزهایی که آرزو دارند برسند. متولد دی و مرداد مثل زمین و آتش با هم تفاوت دارند اما اگر هدف مشترکی داشته باشند هیچ چیزی نمی تواند جلوی آن ها را بگیرد.

دی + شهریور

دی و شهریور متعلق به عنصر خاک هستند و از شیوه های یکدیگر به خوبی پیروی می کنند. درست است که همه چیز بین آن ها از نظر متولدین ماه های دیگر بیش از حد آرام است اما بین این دو احترام، اعتماد و عشق برقرار است. این رابطه انتها کمال طلبی است زیرا هر دو به یکدیگر زمان می دهند و به حرف های همدیگر خوب گوش می دهند تا به آن انتظاراتی که دارند برسند. از طرف دیگر این دو می توانند سخت و انعطاف ناپذیر باشند و رابطه از آن ها افرادی سخت بسازد اما در بیشتر موارد این زوج به همدیگر زمان کافی برای رشد کردن در کنار همدیگر می دهند.

.=. طالع بینی های دی .=.

دی + مهر

بهترین کلمه ای که می توان برای وصف رابطه این دو اعلام نمود کلمه سخت است. البته این به این معنی نیست که آن ها از دردسرها و مسائل با هم بودن لذتی نمی برند یا این که برای مدتی طولانی با هم می مانند اما این رابطه رابطه ای نیست که همه آرزویش را دارند. مشکل اصلی در این رابطه احترام نگذاشتن به ارزش های عاطفی یکدیگر است. اگر آن ها راهی برای درک احساسات یکدیگر پیدا کنند همه چیز در زندگی آسان تر می شود.

دی + آبان

رابطه بین دی و آبان برای هر دوی آن ها الهام بخش است زیرا هر دو به دنبال کشف حقیقت و دست و پنجه نرم کردن با مسائل حل نشده می فرایند. این زوج هر دو عمیق هستند و از هیچ چیزی سرسری نمی گذرند. آن ها می توانند پایه ای عمیق برای یک رابطه پایدار و ماندگار بسازند. البته همین عمیق بودن و سرسری رد نکردن مسائل گاهی اوقات هم ممکن است برای آن ها رابطه ای سرد و تاریک بسازد و آن ها را افسرده کند به طوری که در فرد دیگری خوشبختی را جستجو کنند.

.=. طالع بینی های دی .=.

دی + آذر

این رابطه ایده آل شما نیست و به ندرت می تواند رابطه ای باشد که بخواهید تمام عمر در آن بمانید. اما هر دو به دلیل درک و پذیرش بالایی که نسبت به تفاوت ها دارند لحظات خوبی را کنار هم می گذرانند. ما نمی توانیم پایداری این رابطه را تخمین بزنیم تا زمانی که خود متولد دی ماه بخواهد. لبخند آذر و توانایی او در خنداندن شریک زندگی خود به تنهایی می تواند ستونی برای زندگی پایدار آن ها باشد.

دی + دی

رابطه دو دی ماهی زیاد ایده آل نیست. یک نکته منفی نکات منفی زندگی را دو برابر می کند. اما تمام این نکات منفی ممکن است با ورود یک دی ماهی به زندگی آن ها کاملا برعکس شود. یکی از مسائلی که این دو با هم ممکن است داشته باشند حس برتری آن هاست که رابطه آن ها به انتهای اجتناب ناپذیر می کشاند. این دو برای این که بتوانند زندگی خوبی را کنار هم بگذرانند باید جایی هم برای احساسات باز کنند تا به تعادل برسند.

دی + بهمن

متولد دی و بهمن در آغاز رابطه زیاد برای هم جالب نیستند. سیاره حاکم بر هر دو نشانه سیاره زحل است اما نقش آن ها در زودیاک کاملا متفاوت است. بزرگ ترین چالش آن ها در رابطه ارتباط عاطفی شان است. اگر قرار باشد این دو با هم بمانند متولد دی باید کمی خودش را بالا بکشد و متولد بهمن کمی پایین تر بیاید. آن ها باید در اعتدال همدیگر را ملاقات کنند تا متولد بهمن بتواند به متولد دی کمک کند که در زندگی خود تغییر ایجاد کند.

.=. طالع بینی های دی .=.

دی + اسفند

رابطه بین دی و اسفند داستان الهام و تشویق است. یک دی ماهی تنها با متولد اسفند می تواند به یک رابطه عاشقانه شگفت انگیز و غیر قابل پیش بینی برسد. از طرف دیگر متولد دی به اسفندماهی آرامش می دهد و به او کمک می کند واقع بین، شاد و خوش بین باشد. یکی از مسائلی که در این رابطه وجود دارد اختلاف عقیده در مسائل مذهبی، اعتقادی است. برای رفع این مشکل باید با هم گفتگو کنند.

سخن آخر

متولد دی ماه هستید یا دی ماهی در اطراف خود سراغ دارید؟ به ما بگویید تا چه حد این طالع بینی های دی با یک فرد متولد دی تطابق داشت؟ در پایین همین مطلب، می توانید نظرات خود را برای ما بنویسید. پیشنهاد می کنیم از مطلب 27 متن【تبریک تولد متولدین دی ماه】جدید و زیبا، با تم زمستانی نیز دیدن بفرمایید و برای تبریک تولد دی ماهی ها از متون زیبای آن استفاده کنید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 15318

به "طالع بینی های دی به همراه طالع بینی دی با ماه های دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی های دی به همراه طالع بینی دی با ماه های دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید