تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران راهی مجارستان شد

به گزارش چاپار بلاگ، مسابقات قایقرانی آبهای آرام قهرمانی جهان و انتخابی رقابت های المپیک و پارالمپیک 2020 شنبه شب تهران را به مقصد سگد مجارستان ترک کرد. این تیم با ترکیب پاروزنان کایاک و کانو کانادایی زنان و مردان و سه پارو زن معلول برای حضور در بخش پاراکانو و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو راهی این رویداد شده اند.

تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران راهی مجارستان شد

ترکیب نهایی تیم کانوکانادایی را عادل مجللی و محمدنبی رضایی تشکیل می دهند. عادل مجللی دارنده مدال برنز جهان است که برای دفاع از عنوان خود راهی مجارستان شده و در مسافت 200 متر به آب می زند. محمدنبی رضایی نیز قرار است در مسافت 1000 متر مسابقه بدهد. در این مسابقات ایمان پورعزیز نیز به عنوان مربی در مجارستان هدایت ملی پوشان کانو را برعهده خواهد داشت.

احمدرضا طالبیان، امین بوداغی، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و امید احمدی نفرات تیم کایاک هستند و مربیگری تیم نیز بر عهده حسین ملکی است. قایقران های ایران قرار است در کایاک چهار نفره 500 متر، کایاک تک نفره 5 کیلومتر، 500 و 200 متر به آب بزنند و مسابقه بدهند.

مهسا مجللی مربی تیم ملی آبهای آرام بانوان نیز آرزو حکیمی، هدیه کاظمی و الناز شفیعیان را برای مسابقات جهانی مجارستان انتخاب کرده است. هدیه کاظمی و آرزو حکیمی برای کایاک دو نفره 500 متر و الناز شفیعیان برای کایاک تک نفره 200 و 500 متر به رقابت با حریفان خود می پردازند.

نادر عیوضی، اسلام جاهدی و شهلا بهروزی راد ترکیب تیم ملی پاراکانو را تشکیل می دهند و مسعود مهدوی نیا مربی تیم است. نادر عیوضی در ماده KL3 مردان، شهلا بهروزی راد در ماده KL3 بانوان و اسلام جاهدی در مواد KL2 و VL2 مردان شرکت خواهند کرد.

رقابت های جهانی آبهای آرام و کسب سهمیه المپیک توکیو از 30 مرداد تا 3 شهریور به میزبانی شهر سگد در کشور مجارستان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 129

به "تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران راهی مجارستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران راهی مجارستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید