تبریز، علی دایی: اگر سرمربی تیم ملی بعد از لیگ معین گردد، بر اساس کدام مسابقات بازیکن انتخاب کند؟، تراکتورسازی باید تقویت گردد

به گزارش چاپار بلاگ، سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر پس از خاتمه لیگ سرمربی تیم ملی انتخاب گردد، بر اساس کدام مسابقات می خواهد بازیکنان را انتخاب کند؟

تبریز، علی دایی: اگر سرمربی تیم ملی بعد از لیگ معین گردد، بر اساس کدام مسابقات بازیکن انتخاب کند؟، تراکتورسازی باید تقویت گردد

به گزارش چاپار بلاگ از تبریز، علی دایی پس از تساوی بدون گل سایپا برابر ماشین سازی در هفته بیست وهفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: فکر می کنم بازی پایاپایی بود، هم در نیمه اول و هم نیمه دوم. در نیمه اول ماشین سازی یکی دو موقعیت خوب به دست آورد اما دروازه بان ما توپ ها را گرفت. پس از آن توانستیم از نظر فوتبالی خوب کار کنیم و حتی اواخر بازی فشار آوردیم تا به گل برسیم. این نوع بازی ها سخت است و در نهایت با تساوی با خاتمه رسید.

وی در مورد اینکه سایپا برنامه ای برای پیروزی نداشت، توضیح داد: نظر شما محترم است اما من این عقیده را ندارم. در نیمه اول، ماشین سازی چند موقعیت ایجاد کرد تا فشار بیاورد اما موقعیت هایی که داشت از روی ارسال های بلند بود. ما از عمق فرصتی به ماشین سازی ندادیم تا با دروازه بان ما تک به تک شوند. همانطور که گفتم بازی پایاپای بود. بازیکنانم در زمین کوشش خود را کردند و با توجه به اینکه مقابل تماشاگران حریف بازی می کردند، این نوع بازی طبیعی بود. آنطور که می خواستم نبودند اما از عملکرد و کوشش آنها رضایت دارم. اینکه می گویید خط هافبک ماشین سازی بهتر بود، بگویید چه کار خاصی کردند؟

سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با اینکه ماشین سازی در غیاب چند بازیکن اصلی اش بهتر بود، اعلام کرد: این اولین بار بود که ماشین سازی 4 بازیکن تیمش را نداشت اما بازیکنان تیم من خواسته یا ناخواسته رباط صلیبی پاره کردند و یا مصدوم بودند. سارفو و علی دشتی مصدوم شده اند. هفت و هشت بازیکن من مدت هاست مصدوم هستند و با این همه مصدوم وارد زمین می شویم. بروید و ببینید که مدافع ما چند ساله است؟ امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان ماست و به غیر از دروازه بان مان و مهرداد کفشگری بازیکنی بالای 28 سال نداریم، آن هم در شرایطی که نه زمین مناسب داریم و نه پولی می دهند. با این حال تا اینجای لیگ عملکرد خوبی داشته ایم.

دایی در مورد اینکه آیا از تساوی به دست آمده رضایت دارد یا نه، گفت: از نتیجه راضی نیستیم اما مساوی در زمین حریف مثل برد است. این یک امتیاز نه به درد ما خورد و نه ماشین سازی. با این تساوی در صندلی های مان باقی ماندیم.

وی در واکنش به اینکه صحبت هایش درباره تراکتورسازی فضای مثبتی را به وجود آورده است و اینکه نظرش درباره تغییرات این فصل تراکتورسازی چیست، گفت: دیدگاهم نسبت به تراکتورسازی عوض نشده و می خواهم یک تیم از آذربایجان قهرمان گردد. از خوزستان و دیگر استان ها به قهرمانی رسیده اند اما به خاطر ندارم یک تیم از آذربایجان به قهرمانی رسیده باشد. تراکتورسازی در سال های اخیر مدعی بوده اما به قهرمانی نرسیده است. سال جاری تراکتورسازی نمره قبولی گرفت و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و زنوزی تیمش را تقویت کند. این تیم می تواند نتایج بهتری کسب کند. تراکتورسازی دو لغزش داشت و اگر رخ نمی داد، الان جزو مدعیان قهرمانی بود. در یک سال نمی توان از مجموعه مدیریتی انتظار داشت همه چیز را به شرایط ایده آل برساند. باید به آنها زمان داد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با ادامه همکاری اش با سایپا برای فصل بعد، اعلام کرد: در این مورد صحبتی انجام نداده ایم. تا خاتمه فصل صبر نموده و سپس تصمیم می گیریم.

دایی بار دیگر در مورد این بازی عنوان نمود: با اما و اگر نمی توان صحبت کرد. اگر ما بازیکن سرعتی داشتیم تا همه بازیکنان ماشین سازی را دریبل کند، برنده می شدیم. هم من از ماشین سازی و هم مهاجری از تیم ما شناخت داشت. اگر ماشین سازی کمتر گل زده، به حساب این نگذارید که این تیم مهاجم خوب ندارد، بلکه سیستم آنها در خارج از خانه دفاع و ضد حمله بوده و مهاجری به خوبی این سیستم را اجرا نموده است. در بازی با استقلال، تیم ماشین سازی گلی خورد که کسی انتظارش را نداشت. ماشین سازی در خانه باز بازی می کرد و سعی کردیم از فضا استفاده نموده و به گل برسیم اما ناکام بودیم. بازیکنانم برای بردن آمده بودند. به بازیکنانم تبریک می گویم چون در فضای بدی کار کردیم. اگر شایستگی های بازیکنانم نبود، سایپا برای نیفتادن می جنگید.

وی درباره عدم انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال گفت: در مورد تیم ملی افراد دیگری تصمیم می گیرند و هر چه بگوییم آنها کار خودشان را می نمایند. هر مربی خارجی خوبی به راحتی به ایران نمی آید. ما فقط از نظر مالی و نظامی تحریم نشده ایم. اگر مربی خارجی به ایران بیاید، دنبال این است که چند بازیکن بزرگ در تیم های خوب حضور داشته باشند. همه ما نگران تیم ملی هستیم. اگر هر چه سریع تر مربی تیم ملی انتخاب نگردد، ضرر می کنیم. اگر پس از لیگ سرمربی انتخاب گردد، بر اساس کدام مسابقات می خواهد بازیکنان را انتخاب کند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 31

به "تبریز، علی دایی: اگر سرمربی تیم ملی بعد از لیگ معین گردد، بر اساس کدام مسابقات بازیکن انتخاب کند؟، تراکتورسازی باید تقویت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، علی دایی: اگر سرمربی تیم ملی بعد از لیگ معین گردد، بر اساس کدام مسابقات بازیکن انتخاب کند؟، تراکتورسازی باید تقویت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید