تاج: سهم داوری ایران در آسیا تناسبی با افتخاراتمان ندارد

به گزارش چاپار بلاگ، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران در آسیا اول است، فوتسال ما جزو تیم های برتر دنیاست و فوتبال ساحلی نیز به همین ترتیب ولی سهم داوری ما نسبت به توانمندی، افتخارات و عناوین خیلی کم است.

تاج: سهم داوری ایران در آسیا تناسبی با افتخاراتمان ندارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال استان خراسان رضوی، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در کلاس دانش افزایی ناظرین و داوران فوتسال خراسان رضوی اظهارکرد: اقدامات هیات فوتبال خراسان رضوی از شتاب خوبی برخوردار است و برگزاری چنین جلساتی، با حضور حداکثری جامعه هدف، بیانگر این است که اتفاقات خوبی در فوتبال و فوتسال خراسان رضوی در حال رخ دادن است.

تاج در ادامه گفت: در حال حاضر بسکمک از رویدادهای بزرگ فوتبال کشور همچون جلسه هیات های فوتبال سراسر کشور، هیات رئیسه فوتسال، مجمع فوتسال و ... متوجه مشهد مقدس و استان خراسان رضوی است؛ از این رویکرد و شتاب حاکم بر هیات فوتبال استان کمال تقدیر و تشکر داریم و کارهای اصولی تری را شاهد هستیم.

تاج با بیان اینکه داوران خراسانی همیشه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و سهم خوبی نیز از داوری کشور داشته اند، شرح داد: در زمینه کمک داوران نیز خراسان رضوی دارای شرایط مناسبی است و امسال هم در رقابت های جام جهانی نماینده شایسته ای از مشهد داشتیم.

وی اظهار داشت: سطح داوری ما باید همتراز و متناسب با جایگاه ما در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی باشد که اینگونه نیست؛ فوتبال ایران در آسیا اول است، فوتسال ما جزو تیم های برتر دنیاست و فوتبال ساحلی نیز به همین ترتیب ولی سهم داوری ما نسبت به توانمندی و افتخارات و عناوین خیلی کم است.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: کمیته داوران یکی از هدفگذاری های خود را به موضوع افزایش تعداد داوران ما در آسیا اختصاص دهد و روی این حوزه با دقت بیشتری کار کنیم.

تاج در انتها اظهارکرد: دوره های آموزشی بسیار ارزشمندی برای داوران خراسان رضوی در حال برگزاری است و بدون شک از داوران این استان در مسابقات لیگ برتر و ... بهره گیری بیشتری خواهدشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 7 دی 1398 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1105

به "تاج: سهم داوری ایران در آسیا تناسبی با افتخاراتمان ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: سهم داوری ایران در آسیا تناسبی با افتخاراتمان ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید