بعد از مسابقات جهانی برای حضور در لیگ تصمیم گیری می کنم

به گزارش چاپار بلاگ، به گزارش خبرنگاران، امیرمحمد یزدانی نماینده وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی نروژ در مورد شرایط اردو گفت: نزدیک به 20 روز است که در اردو هستیم و شرایط بسیار خوبی هم از لحاظ تمرینی و هم از لحاظ روحی داریم. تمرینات بسیار منظم در حال برگزاری است و شرایط خوابگاه بسیار خوب شده ضمن اینکه وجود پیست تارتان هم باعث شده که دیگر لازم نباشد تا پیست آزادی برویم و همین جا برترین امکانات را در اختیار داریم.

بعد از مسابقات جهانی برای حضور در لیگ تصمیم گیری می کنم

وی در خصوص تغییرات در کادر فنی و حضور پژمان درستکار به اسم سرمربی گفت: هم کادر فنی قبلی و هم کادر فنی نو بسیار خوب بودند. البته ما وظیفه داریم که طبق دستورات کادر فنی کار کنیم تا برترین نتیجه را کسب کنیم. ولی کادر فنی نو سعی نموده که از مربیان جوان تری استفاده کند و این برای ما هم بهتر است و حس نزدیک تری به هم داریم.

یزدانی در خصوص شیوه تمرینات گفت: تابع کادر فنی هستیم و کل تمرینات را با نظر سرمربی پیگیری می کنیم. اگر هم تمرینات جداگانه داشته باشیم با وی هماهنگ می شویم تا مسئله ای نداشته باشیم.

آزادکار وزن 65 کیلو کشورمان گفت: در مسابقات جهانی فقط به مدال طلا فکر می کنم و امیدوارم که بتوانم این مدال را کسب کنم و تمام سعی و کوشش خود را برای تحقق این مهم می کنم. در مسابقات جهانی 2019 حضور داشتم البته آن زمان 18 سالم بیشتر نبود و کم تجربه بودم، اما هم اکنون در چند انتخابی و کسب سهمیه المپیک شرکت نموده ام و تجربه لازم را دارم.

وی اضافه نمود: اصلاً برایم مهم نیست حریف اصلی ام چه کسی است و بیشتر روی کشتی خودم تمرکز دارم.

یزدانی در خصوص حضور مربیان سازنده در اردوها گفت: در این دوره از مربیان جوانی مثل آقاجانی، امینی، احسان پور و اسلامی استفاده شده که از لحاظ بار فنی و اخلاقی بسیار خوب هستند و به ما یاری می نمایند. من قبلاً با بهنام احسان پور در اردو بوده ام و وی به من خیلی یاری می نمایند.

یزدانی در خصوص حضورش در لیگ برتر کشتی که بعد از رقابت های جهانی برگزار خواهد شد گفت: هنوز پیشنهاد خاصی نداشتم و کل تمرکزم روی مسابقات جهانی است، چون هدف اصلی ام این مسابقات است. البته امیدوارم بعد از مسابقات جهانی بتوانم با یک تیم خوب قرارداد ببندم تا از لحاظ اقتصادی هم پشتیبانی شوم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 18735

به "بعد از مسابقات جهانی برای حضور در لیگ تصمیم گیری می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از مسابقات جهانی برای حضور در لیگ تصمیم گیری می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید