احیای کارخانه نساجی قائم شهر با یاری بنیاد برکت بعد از سال ها رکود

به گزارش چاپار بلاگ، فاز اول کارخانه نساجی قائم شهر بعد از سال ها رکود، با یاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی احیا شد.

احیای کارخانه نساجی قائم شهر با یاری بنیاد برکت بعد از سال ها رکود

به گزارش گروه مالی چاپار بلاگ به نقل از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی، کاروان برکت ستاد اجرایی فرمان امام به مازندران رسید.

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی در اجرای 49 قانون اساسی، در مراسم احیای کارخانه نساجی قائم شهر گفت: در سال های اخیر توانستیم به وسیله احیای کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل 5 هزار میلیارد تومان سرمایه را زنده نموده و 220 هزار شغل در کشور ایجاد کنیم.

وی گفت: ادعای مالکیتی بر این مجموعه ها نداریم و این کارخانه ها را به نفع مردم را ه اندازی می کنیم.

به گفته محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، یاری 17 میلیارد تومانی ستاد اجرایی برای راه اندازی فاز اول نساجی قائم شهر بر اساس رقمی بود که استاندار مازندران گفت و حاضریم برای راه اندازی بقیه فاز های آن ظرف 6 ماه آینده باز هم یاری کنیم.

حسین زادگان استاندار مازندران نیز در مراسم احیای دوباره کارخانه نساجی قائم شهر، گفت: عملکرد جهادی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی در کشور یک نوع مدیریت نوین و منحصر به فرد و دور از بروکراسی معمول است.

استاندار مازندران گفت: ستاد اجرایی در حوزه احیای کارخانه ها طرح های عمرانی، ساخت مدرسه و ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی حرف اول را می زند.

وی نساجی قائم شهر را جزئی از تاریخ این شهر بیان کرد و گفت: حمایت ستاد اجرایی از صنایع نساجی قائم شهر، باعث ایجاد امید در جوانان این شهر شد.

به گفته وی، ستاد اجرایی فرمان امام اولین نهادی بود که در سیل اخیر مازندران، به امداد رسانی مردم ورود کرد.

به گزارش ستاد اجرایی فرمان امام، بهره برداری از 1331 طرح تولیدی و کارآفرینی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با اعتباری بالغ بر 1537 میلیارد ریال و ایجاد 4821 شغل برای هموطنان عزیز مازندرانی، افتتاح کارخانه های پارس کاغذ نکا، پارس جوانه طبرستان بابل، آلیو سلولز جویبار، طرح گلچشمه سیاه بیشه آمل و بهره برداری از 1300 طرح اشتغالزایی اجتماع محور و نیز بهره برداری از 87 طرح زیربنایی و عمرانی و 60 طرح جهادی از جمله پروژه های پل سازی، آب رسانی، مراکز بهداشت، مدرسه، مسجد و حسینیه با اعتبار 132 میلیارد ریال و همچنین بهره برداری از طرح های اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از جمله مسجد احسان، خانه ورزش احسان، اهدای جهیزیه به زوج های جوان، اهدا ویلچر به معلولان و اعزام کاروان سلامت احسان به مناطق کم برخوردار از جمله برنامه های سفر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به استان مازندران است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1486

به "احیای کارخانه نساجی قائم شهر با یاری بنیاد برکت بعد از سال ها رکود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیای کارخانه نساجی قائم شهر با یاری بنیاد برکت بعد از سال ها رکود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید