آقازاده قسمت بیست و پنجم؛ آقازاده در راستا سقوط

به گزارش چاپار بلاگ، قسمت بیست و پنجم سریال آقازاده به تهیه کنندگی و طراحی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی، جمعه 21 آذر ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

آقازاده قسمت بیست و پنجم؛ آقازاده در راستا سقوط

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت بیست و پنجم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

در این قسمت بار دیگر ترس به اردوگاه خانواده بحری می آید. امیر بحری که در مقابلش حکم سه سال حبس است و پشتش را دیگر گرم به حاج حسن نمی بیند به نیما توصیه می کند که هم چیز را جمع کند و از کشور خارج شود.

نیما اگرچه ته دلش فکر می کند هنوز می تواند در این بازی بماند و به دیگران نیز همین را نشان می دهد، اما آن چه در عمل به اثبات می رسد این است که بعد از سرنگون شدن پدرش، خودش نیز شانس زیادی برای مقاومت ندارد.

بیشتر بخوانید:

آقازاده قسمت بیست و چهارم؛ خاتمه راه دختر

آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت

به همین دلیل از بهرامی و الکس می خواهد که کار هایش را جفت و جور کنند تا او هر چه زودتر کشور را ترک کند. او به دونفری اعتماد می کند که هر کدامشان به وضوح به دنبال منافع خودشان هستند و به زودی به او خیانت خواهند کرد.

تینا هم که عزادار و متاثر از مرگ خواهرش است به سیم آخر می زند. او با حامد صحبت می کند و اعلام آمادگی می کند که حاضر است اطلاعات زیادی را بر علیه نیما افشا کند و از طرفی دیگر هم در کنسرتش، که نیما هم در آن حضور دارد، افشا می کند که سارا فضلی خواهر او بوده است.

آقازاده هر چه بیشتر به قسمت های خاتمهی اش نزدیک می شود بر خلاف انتظاری که برای سر راست تر شدن روایتش بود، مشوش تر و پریشان گو تر از پیش می شود. پیدا کردن و بیرون کشیدن خط سیر اصلی داستان سخت نیست، اما این خط داستانی در میان انبوهی از تصاویر و دیالوگ ها و سکانس ها و نگاه های بلاتکلیف افتاده است.

سریال آقازاده ایده هایی ریز و درشتی در سر دارد که گاه و بی گاه به سرش می زند و تصمیم می گیرد از آن فیلم برداری کند، اما نه بستر یک سریال سی قسمتی اجازه پرداختن به آن ها را می دهد و نه حتی خودش یادش می ماند که در یکی از قسمت ها چند ثانیه ای به نگاه های دو شخصیت یا دیالوگ های نامفهوم دو تن دیگر گذشت که دیگر فراموش شده و پی گرفته نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 11997

به "آقازاده قسمت بیست و پنجم؛ آقازاده در راستا سقوط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقازاده قسمت بیست و پنجم؛ آقازاده در راستا سقوط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید