32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی و عشق

اگر می خواهید پول بیشتر، عشق بیشتر و موفقیت بیشتری به دست بیاورید در وهله اول و پیش از هر کاری باید انرژی آن ها را جذب کنید. این جمله اساسی و بنیادین در 90 درصد سمینارهای موفقیت، ثروتمند شدن و دستیابی به عشق و خوشبختی است. اما قانون جذب چیست؟ قانون جذب که در واقع قانون اصلی کائنات و هستی است در اصل یک نکته را بازگو می نماید: هر موجی که شما از خودتان ساطع می کنید، چه مثبت و چه منفی، همان موج با فرکانس بیشتر به شما برمی شود. اما چطور می توانید با قانون جذب رسیدن به ثروت و خوشبختی و را در جهت زندگی خود قرار دهید؟ 32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی را از سایت در مجله خبرنگاران بخوانید.

32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی و عشق

1-نخستین نکته این است که قدم های کوچک جهت زندگی شما را می سازند. شما باید این تعهد را در خودتان ایجاد کنید که هر روز حداقل 1 درصد مثبت باشید و البته به این تعهد پایبند باشید.

2-احساس گناه، گناهکار بودن و شرم را از زندگی تان برای همیشه دور کنید. به این ترتیب اجازه نخواهید داد که آن ها تبدیل به بخشی از دنیای درونی شما شوند.

3-برای این که دقیقا همان کسی باشید که همیشه دوست داشته اید باشید، سخت کوشش کنید. این کار را به وسیله نوشتن، تراپی و مکالمه عمیق انجام دهید. به این ترتیب شما مطمئن می شوید که به مانیفست یا همان برنامه و نقشه راه واقعی زندگی تان دست پیدا نموده اید.

4-این را بدانید افرادی که در زندگی هرگز مرتکب اشتباه نشده اند به ندرت به موفقیت رسیده اند. آنچه که شما به اصطلاح به آن اشتباه می گویید تجربیات یادگیری بسیار ارزشمندی هستند که شما را در جهت رسیدن به خوشبختی قرار می دهند.

5-سعی نکنید که چندین کار را با هم انجام دهید. روز موضوعی که واقعا برای تان مهم است تمرکز کنید و آن را با تمام قلب تان دنبال کنید.

6-انتظار هر اتفاقی را داشته باشید آن اتفاق خواهد افتاد.

7-ذهن تان را پاکیزه نگه دارید. فهرستی از عقاید و فرضیات خودتان تهیه کنید و سپس کوشش کنید تا از شر چیزهایی که در زندگی تان وجود دارند و دیگر به آن ها باور ندارید خلاص شوید.

8-هر روز حداقل یک کار انجام دهید که که احساس سبب ایجاد احساس خوشبختی در شما شود.

9-از افرادی که همیشه کوشش می نمایند شما را متوقف و از ادامه جهت منصرف نمایند فاصله بگیرید و خودتان را رها کنید. بگذارید قضاوت ها و نگرانی های این افراد در خصوص شکست ها متوجه خودشان باشد نه شما.

10-طوری رفتار کنید که انگار هر چیزی را که تا به حال می خواسته اید به دست آورده اید. به این ترتیب خواهید دید تمام کارهایی که قصد دارید در زندگی آن ها را آغاز کنید و استارت بزنید چقدر سریع تر از حد تصور شما روی غلتک می افتند.

11-برای انجام هر کاری تمام انرژی جسمی و روحی خود را به کار بگیرید. در این صورت دنیا شما را دوست خواهد داشت و ده برابر این انرژی را به شما برمی گرداند.

12-زمانی که نگرش خود را به دنیا و تمام پدیده های موجود در آن تغییر می دهید دنیای اطراف شما تغییر می نماید تا احساسات و انتظارات شما با دنیای جدید شما منطبق و سازگار شود.

13-ترانه یا آوازی را پیدا کنید که هر روز با گوش دادن به آن احساس کنید به خوشبختی و عشق و موفقیت رسیده اید. هر روز به این ترانه گوش کنید.

14-وقتی با انرژی فراوان کاری را آغاز می کنید مثل این است که همانند یک آهنربا آغاز به جذب انرژی ثروت و خوشبختی می کنید.

15-برای هر هدف از خودتان بپرسید چه چیزی باید تغییر کند که من این اعتقاد را پیدا کنم که وقوع و اتفاق هر مسئله ای ممکن و شدنی است. قدم بعدی این است که برای ساختن این تغییرات عمل کنید و قدم بردارید.

16-هر روز با دیگران خوب رفتار کن و عملا ببین که این نیکی و خوشرفتاری چگونه به خودت برمی شود.

17-باور داشته باش که مسروری و حال خوب تو کاملا تحت کنترل توست. به موفقیت ها و نعماتی که در اختیارتان است توجه کنید و خودتان انتخاب کنید که مسرور باشید.

18-از جملات تاکیدی بهره ببرید که به گذشته، حال و آینده اشاره داشته باشند. برای مثال این جمله : من مدت ها غمگین بودم و کارهای نیمه تمام زیادی داشتم. حالا تصمیم گرفته ام زندگی ام را تغییر دهم. به زودی تبدیل به فردی مسرور، الهام بخش و فوق العاده می شوم.

19-به سبک و روش خودتان زندگی کنید نه روشی که دوستان، شرکا و همکاران یا والدین تان زندگی می نمایند یا به شما دیکته می نمایند که شما به این روش باید زندگی کنید.

20-اگر اهداف و رویاهای تان با عنصر هیجان را در وجود شما شارژ ننمایند پس احتمالا اهداف درستی نیستند. به دنبال اهداف و رویاهایی باشید که مثل یک باتری شما را شارژ نمایند و دقیقا در جهت مانیفست شما در زندگی حرکت نمایند.

21- هر روز چند دقیقه بازی کنید و کودک درون خود را زنده نگه دارید. یادتان باشد مانیفست بچه ها در بسیاری موارد بسیار بهتر از بزرگسالان است.

22-هر روز به تخیل و ذهن خودتان ورزش بدهید. ذهن خود را به طور مداوم برای تجسم سناریوهای غنی و شگفت انگیزی که در ذهن شما به وفور وجود دارد به کار بگیرید.

23-اگر برای حل یک مسئله احساس ناتوانی کردید، کمی استراحت کنید، راه بروید و دوباره سراغ حل مساله بروید. در این صورت احتمال زیادی وجود دارد که به یک راه چاره مفید دست پیدا کنید.

24-ببینید که مرزهای شخصی و حریم خصوصی شما کجا هستند. این مرزهای شخصی و حریم خصوصی را به روی کسانی ببندید که مدام سعی می نمایند به شما انرژی منفی وارد نمایند و انرژی مثبت را از شما بگیرند.

25-هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید انتخاب کنید که مسرور باشید.

26-شما دقیقا همان طوری که هستید انسان کاملی هستید. این طبیعت منحصر به فرد شماست که به شما اجازه می دهد چیزهایی را که مناسب شما هستند در زندگی به عنوان یک راهبرد و مانیفست و نقشه راه در دستور کارتان قرار دهید. سعی کنید این قدرت را به دست بیاورید و به ارزشی که در نتیجه این قدرت نصیب شما می شود احترام بگذارید.

27-شما احتیاج ندارید که فرد یا افرادی هر روز به این قدرت شما اذعان نمایند. در واقع احتیاج به تایید دیگران نداشته باشید.

28-در روبرو با هر چالش از خودتان بپرسید این چالش چقدر می تواند به من یاری کند و چه چیزی قرار است از این چالش یاد بگیرم.

29-این که به تنهایی از قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی بهره ببرید فایده چندانی ندارد. اگر یک دایره اجتماعی از افرادی که برای رسیدن به خوشبختی کوشش می نمایند در اطراف خودتان ندارید جای نگرانی نیست. با مطالعه کتاب ها و تماشای ویدئوهای انگیزشی فردی می توانید تا حدود زیادی به خودتان یاری کنید.

30-قلب و روح تان را گشاده کنید. به اندازه تمام افراد روی کره زمین فرصت و امکان کافی برای رسیدن به ثروت و خوشبختی وجود دارد.

31-زمانی که احساس کردید دارید منفی فکر می کنید خیلی مکالمه درونی خودتان را تغییر دهید.یک باور و فکر مثبت را در خودتان پرورش دهید و روی آن مدام تاکید کنید. این باور را تکرار کنید تا پایان تفکر شما را تغییر دهد.

32-زندگی را واقعا زندگی کنید. اگر شما باور داشته باشید که هر مسئله ای امکان دارد به وقوع بپیوندد قطعا این اتفاق خواهد افتاد. کافی است شما باور داشته باشید. اگر هم احساس می کنید چیزی وجود دارد که شما را به عقب برمی گرداند باید آن را شناسایی کنید و از شر آن خلاص شوید.

منبع: افق کوروش
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 107

به "32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی و عشق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "32 نکته مهم قانون جذب برای رسیدن به ثروت و خوشبختی و عشق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید