نسل نو آماده تحول وعبوراز وضع کنونی

به گزارش چاپار بلاگ، مهدی صیادشیرازی، حامدعلامتی و مهدی اقراریان 3 نفر از جوان فعال حوزه های دانشگاهی اجتماعی و سیاسی با دعوت از جوانان ضمن بیانیه ای از تشکیلاتی جدید با نام نسل نو رونمایی کردند.

نسل نو آماده تحول وعبوراز وضع کنونی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مهدی صیادشیرازی، حامدعلامتی و مهدی اقراریان 3 نفر از جوان فعال حوزه های دانشگاهی اجتماعی و سیاسی با دعوت از جوانان ضمن بیانیه ای از تشکیلاتی جدید با نام نسل نو رونمایی کردند.

این بیانیه بدین شرح است:

نسل نو پس ازماه ها جلسات فشرده با جمعی از صاحب نظران و دوستان جوان دلداده به انقلاب و رهبری عزیز از عموم جوانان و علاقه مندان دعوت میکند با قرارگرفتن درکنارهم و تشکیل جمعی منسجم برای تحول و تغییر در شرایط کنونی کشور روز های پرامید و نشاطی را رقم زند.

نسل نو با عبور از جریان های تکراری و البته مشورت از نظر بزرگان خواستار عملیاتی شدن بیانیه گام دوم رهبرانقلاب با پرهیز از نگاه افراط و تفریطی به جوانگرایی بوده و در این راستا دست همه دوستداران انقلاب با گرایش و نظرات مختلف را میفشاریم تا انشالله وحدت ملی را با نسل نو ایجاد نماییم.

شرایط امروز کشور جز با نگاهی ملی و درکنار هم بودن ما تغییر نخواهدکرد و اینک ما3 نفر نیز با کنارگذاشتن تعلقات شخصی و سیاسی، پرهیز از قدرت طلبی و کمک فکری و عملی برای عبور از شرایط کنونی دورهم جمع شدیم و از همه دوستان جوان خود دعوت می کنیم تا به نسل نو پیوسته و ما راکمک دهند.

دراین مسیرگرچه معتقد به تحول و اصلاح هستیم، اما از همفکری نسل گذشته عبور نخواهیم کرد، ولی از آنان انتظار داریم ما را درک کنند چرا که نسل نو از تکرار ناموفق برخی روش ها و افراد عبور و رویکردی متفاوت را دنبال خواهد کرد.

نسل نو؛ امیدوار، مصلح، تمدن ساز

مهدی صیادشیرازی

حامد علامتی

مهدی اقراریان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 13274

به "نسل نو آماده تحول وعبوراز وضع کنونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل نو آماده تحول وعبوراز وضع کنونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید