سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارک: ما مهم هستیم

به گزارش چاپار بلاگ، جان بویگا در سخنان احساسی اش که دیروز در هایدپارک لندن در حمایت از جنبش زندگی سیاهان مهم است ادا کرد، مخاطبان را به شور آورد.

سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارک: ما مهم هستیم

به گزارش گروه فرهنگی چاپار بلاگ به نقل از ایندی وایر، جان بویگا ستاره جوان جنگ ستارگان طی هفته گذشته از اکانت توییتر خود برای مبارزه با نژادپرست ها استفاده کرد، اما دیروز او پیغام خود را در یک گردهمایی فیزیکی در اعتراض به قتل جورج فلوید مطرح نمود و سخنرانی احساسی او باعث شده خیلی ها او را تحسین کنند.

بویگا خطاب به معترضان گفت: جان سیاهپوستان همیشه اهمیت داشته است. ما همیشه مهم بوده ایم. همیشه بدون توجه به مسائل پیروز شده ایم. حالا وقتش است. من دیگر نمی خواهم منتظر بمانم. ما نمایش فیزیکی حمایت از جورج فلوید، ساندرا بلند، تریوان مارتین و استیون لارنس هستیم.

او افزود: دارم از ته قلبم صحبت می کنم. نمی دانم بعد از این قرار است شغلی داشته باشم یا نه، اما برایم مهم نیست.

او در حالی که بغض کرده بود گفت این اعتراض ها برای حمایت از افرادی است که توسط سیستم و جامعه به آن ها ظلم می شود و افزود: نمی دانیم جورج فلوید و ساندرا بلند چه دستاورد هایی می توانستند داشته باشند، اما امروز مطمئن می شویم که چنین نگاهی برای جوانان مان فکری بیگانه نخواهد بود.

بویگا از معترضان خواست تا جایی که ممکن است گردهمایی های خود را صلح آمیز حفظ کنند و داخل تله ماموران دولتی نیفتند. این بازیگر گفت از همه می خواهد درک کنند که این مساله چقدر دردناک است و در حقیقت نژاد انسان ها هیچ اهمیتی ندارد و نداشته است.

بویگا نقش آفرینی خود را در مجموعه فیلم های جنگ ستارگان در قالب شخصیت فین دسامبر سال گذشته با اکران فیلم ظهور اسکای واکر به سرانجام برد. از جدیدترین پروژه های او می توان از نقطه تکین عریان کنار اد اسکراین، بیل اسکارشگورد و الیویا کوک نام برد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 6550

به "سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارک: ما مهم هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارک: ما مهم هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید