رتبه&zwnjهای برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می&zwnjشوند

به گزارش چاپار بلاگ، تهران (پانا)-مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از حمایت تحصیلی این صندوق از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 99 خبر داد.

رتبه&zwnjهای برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می&zwnjشوند

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر،علی شیرکانی درخصوص طرح حمایت تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی از رتبه های برتر کنکور سال99، گفت: این صندوق به منظور افزایش خدمات کوتاه مدت خود و با تاکید بر رفع دغدغه های تحصیلی خانوارهای روستایی حمایت تحصیلی از فرزندان آنها را اولویت قرار داده و به همین منظور طرح بورسیه تحصیلی رتبه های برتر کنکور سراسری سال جاری را اجرا می کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ادامه داد: مبنای اجرای این طرح نظرسنجی از خانواده های عضو صندوق بود که با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) صورت گرفت و معین کرد موضوع حمایت مالی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه های اصلی این افراد به شمار می رود.

وی درخصوص چگونگی و شرایط بهره مندی از بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، افزود: مهمترین معیار استفاده از این طرح عضویت پدر، مادرو یا خود فرد در صندوق بیمه اجتماعی است.

شیرکانی در پاسخ به اینکه آیا این حمایت ها ادامه خواهد داشت یا نه، نیز گفت: شمولین این طرح طی دوران 4 ساله تحصیل خود در مقطع کارشناسی در صورت تمدید عضویت والدین و یا خود دانشجو، می توانند در سالهای آینده نیز از مزایای این طرح بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 11818

به "رتبه&zwnjهای برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می&zwnjشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه&zwnjهای برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می&zwnjشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید