برنامه مهاجرتی کانادا

به گزارش چاپار بلاگ، آیا می دانید برای مهاجرت به کانادا چه باید کنید؟ وقتی صحبت از برنامه مهاجرتی کانادا می گردد باید یک سری اصول به طور دقیق مورد آنالیز قرار بگیرد. سوالاتی در ذهن شما نقش بسته است. شرایط مهاجرت به کانادا چیست و کانادا بر چه اساسی اقدام به جذب مهاجر می نماید؟ آیا احتیاج به پرداخت هزینه زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد؟ می دانیم که مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین مهاجرت ها محسوب می گردد و این کشور دارای شرایط و امکانات رفاهی بی نظیری است. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

برنامه مهاجرتی کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه تورهای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله خون و خاک

سیستم خون و خاک از دسته مواردی است که بارها به گوشتان خورده است. در این سیستم مثلا اگر فرد در خاک یک کشور متولد گردد می تواند به صورت کاملا اتوماتیک تابع آن کشور گردد. به این روش سیستم خاک گفته می گردد. در روش بعدی که به سیستم خون مشهور است اگر فرزندی از پدر و یا مادری متولد گردد که آن ها تبعه یک کشور هستند فرد نیز می تواند در تابعیت پدر یا مادر خود باشد. کشور کانادا در سال های گذشته بر اساس سیستم خاک فعالیت می کرد اما امروزه این گزینه به سیستم خون تغییر نموده است. این موضوع را با یک مثال ساده تر می کنیم، در سال های گذشته اگر شما به عنوان یک فرد باردار فرزند خود را در کانادا به جهان می آوردید می توانستید او را تبعه کانادا بدانید اما امروزه خود مادر نیز در ابتدا باید تبعه کانادا باشد و تنها وزن حمل در خاک این کشور کفایت نمی نماید.خرید بلیط هواپیما تهران مونترال

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله ازدواج و خویشاوندی

از دیگر روش هایی که به آن اسپانسرشیپ نیز گفته می گردد به این صورت است که شخصی که در کشور کانادا کارت شهروندی دارد، می تواند به عنوان اسپانسر شما معرفی گردد. او باید حتما بیش از 18 سال سن داشته باشید. چنین شخصی می تواند به عنوان اسپانسر، همسر و فرزندان، پدر و مادر، خواهر و برادر، پدربزرگ و مادربزرگ، عمو و عمه و خاله و دایی و همین طور برادرزاده و خواهرزاده خود را به کشور کانادا ببرد. این طور که معین شده است همسر شما می تواند در هر استانی از کانادا اقامت نماید اما در مورد سایر افراد تنها یک سری از استان ها برای این گزینه مناسب هستند.

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله سرمایه گذاری

می دانیم که یکی از روش های بسیار قدرتمند در مورد مهاجرت، سرمایه گذاری است. هر یک از استان های کانادا دارای شرایط مخصوص به خود در مورد اعطای تابعیت به سرمایه گذاران خارجی هستند. شما برای انتخاب استان مناسب باید بتوانید یک سری اصول را به طور دقیق آنالیز کنید. در ابتدای امر باید آنالیز کنید که مبلغی که سرمایه گذاری می کنید با مزایایی که دریافت می کنید همخوانی داشته باشد.

شرایط انتخاب سرمایه گذار باید به طور دقیق آنالیز گردد. دیده شده است که یک سری از استان ها شرایط سختی برای انتخاب شما در نظر می گیرند، بنابراین به سراغ استان های سخت نروید. برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کانادا به صورت فصلی معین می گردد. در واقع در برخی از برنامه ها قابلیت اقدام وجود دارد و در برخی دیگر امکان آن نیست.

به طور کلی برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله سرمایه گذاری در کبک از دسته گزینه های بسیار محبوب محسوب می گردد و همین طور استان منیتوبا از دیگر گزینه های بسیار پیروز به شمار می آید. قوانین برنامه مهاجرتی کانادا آسان است و البته شرایط برنامه مهاجرتی کانادا به صورت دوره ای تغییر می نماید.

برنامه مهاجرتی کانادا

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله کارآفرینی

افرادی که دارای سابقه مدیریتی هستند و تمایل به ایجاد کار و مدیریت فعال دارند می توانند از این نوع مهاجرت استفاده کنند. باید در نظر داشته باشید که منظور از مدیریت فعال، مدیریت مستقیم و روزانه در محل بیزنس می باشد و هم چنین می بایست در 10 سال گذشته حداقل 3 سال سابقه فعالیت در مالکیت و مدیریت - 4 سال مدیریت سطح بالا و یا ترکیبی از سه سال سابقه مالکیت، 2 سال سابقه مدیریت سطوح بالا و مدیریت یک بیزنس را داشته باشد. مهاجرت به نیوزلند

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله استانی

قراردادی ما بین دولت فدرال کانادا و استان های این کشور تنظیم شده است که طبق این قرارداد هر یک از استانها می توانند به انتخاب مهاجر برای کار و اقامت در این استان در قالب برنامه PROVINCIAL NOMINEE PROGRAM اقدام کنند. در این نوع مهاجرت به کانادا ابتدا استان ها متقاضی مهاجرت را انتخاب می کنند و به فدرال معرفی می کنند. پس از تایید دولت فدرال به ایشان اقامت دائم داده می گردد. نکته حائز اهمیت این است که استان کبک به علت داشتن قوانین متفاوت مهاجرتی از این قانون مستثنی می باشد.

برنامه مهاجرتی کانادا به وسیله استعداد های ویژه (هنرمندان، ورزشکاران، نخبگان)

طق قانون مهاجرت کانادا اگر در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه هنری و یا ورزشی داشته اید و از این راه کسب درآمد نموده اید و البته می توانید مستنداتی از درآمدتان ارائه کنید می توانید از این نوع برنامه مهاجرت کانادا استفاده نمایید. البته باید به دو نکته توجه کنید 1- افرادی که تحت استخدام بیمه تامین اجتماعی هستند نمی توانند از این نوع مهاجرت استفده کنند.

2- شرایط و مدارک هر یک از این افراد نسبت به موقعیت و سطح دستاوردهایشان متفاوت خواهد بود. مکان های دیدنی مونترال

برنامه مهاجرتی به وسیله نیرو کار ماهر فدرال

افرادی که می خواهند پرونده هایشان سریع تر پیگیری و در زمان کوتاهتری آنالیز گردد معمولا از این طریق می توانند اقدام کنند. اما این برنامه مهاجرتی کانادا نیز مانند سایر برنامه ها دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد. این ماشاغل می باست تمام وقت و جزء یکی از مشاغل تخصصی، مدیریتی و تکنیکی باشد و همچنین مزایا و حقوق آن مانند شهروندان کانادایی باشد.

برنامه مهاجرتی به وسیله نیرو کار ماهر کبک

همانند سایر برنامه های مهاجرتی کانادا، استان کبک دارای شرایط و قوانین خاصی می باشد. در سال 2018 استان کبک قوانین و شرایط جدید را منتشر کرد. در این برنامه هر یک از فاکتورها دارای امتیاز خاصی می باشد که باید حد نصاب امتیازات را کسب نمایید. از فاکتورهای انسانی می توان به تحصیلات، سابقه کار، سن، ربان انگلیسی و فرانسه، روابط خانوادگی و…. اشاره کرد. توجه داشته باشید دانستن زبان فرانسه حائز اهمیت می باشد اما شرط کافی نیست. مجله گردشگری خبرنگاران

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 2027

به "برنامه مهاجرتی کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مهاجرتی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید