بازیگر میانسالی وارش: سریال نوستالژیک خواهد شد

به گزارش چاپار بلاگ، بازیگر میانسالی سریال وارش گفت: هر کاری اثر انگشت خود را دارد و همه گروه وارش هم کوشش کردیم که یک کار درجه یک ارائه بشود.

بازیگر میانسالی وارش: سریال نوستالژیک خواهد شد

به گزارش گروه فرهنگی چاپار بلاگ، عبدالله روا امروز در سلام صبح بخیر میزبان نسرین بابایی بازیگر نقش وارش بود.

بابایی در ابتدا گفت: بازیگری برایم خیلی جدی تر است و هرکدام از فضا هایی که در آن کار نموده ام حال دلم را خوب نموده و احساس نموده ام مفید و زنده هستم.

وی اضافه کرد: ابتدا که خانم طهموری مشغول ایفای نقش بودند هنوز من به پروژه دعوت نشده بودم و بعد ها آقای خاوری مرا برای میانسالی این نقش انتخاب کردند تا باورپذیری کار بیشتر گردد.

بابایی یادآور شد: مطمئنا بچه های گریم ما به راحتی می توانستند از پس گریم بربیایند، اما این تشخیص کارگردان بود که به لحاظ سنی و ارتباط عاطفی بازیگر دیگری انتخاب گردد.

این بازیگر تاکید نمود: اتفاق خیلی خوب و هوشمندی که در فیلمنامه بود و ذکاوت کارگردان که کجا این تغییر را اعمال کند، مربوط به دوره 10 ساله ای است که وارش وارد زندان می گردد و خانم طهموری وارد می گردد و من خارج می شوم و می بینیم وارش با حضور ناحق در زندان چقدر پیر می گردد.

وی ادامه داد: وقتی فیلمنامه را خواندم دیدم زنی به ناحق 10 سال به زندان افتاده و قرار است من بعد از این دوران را بازی کنم. این نقش خیلی سخت بود، چون من علاوه بر دنیا فیلمنامه، کارگردان و آرشیو ذهنی خودم، دنیا دیگری هم داشتم و خانم طهموری هم روحیات خود را با این نقش به اشتراک گذاشته بود و این نقش را برای من پیچیده کرد و مرا به چالش کشید. این موضوع برای من خیلی خوشایند بود و همه این ها باعث شد نقش برایم شیرین و جذاب باشد.

بابایی با اشاره به سه فیلم سینمایی که با محمدعلی طالبی کار نموده و دیگر آثاری که تجربه نموده، اذعان کرد: حال همه در پروژه وارش خوب بود و همدلی داشتیم که هنوز هم ادامه دارد. همه سکانس ها برایم مهم بود، چه در لانگ شات باشم، چه نمای بسته، چه با یا بی دیالوگ.

وی با بیان اینکه علیرضا جلالی تبار و امیررضا دلاوری هر دو از من بزرگتر هستند، ادامه داد: وقتی من صدای این دو نفر را در تماس تلفنی می شنوم هنوز آن ها را با لهجه شمالی و مثل پسرم خطاب می کنم و این حس و حال خیلی عمیق بوده است.

بابایی در پاسخ به اینکه آیا خودش هر شب سریال را می بیند، گفت: من آدم سختگیری نسبت به خودم هستم و بار ها شده از کار های خودم خوشم نیامده و تلویزیون را خاموش نموده ام، اما یک راهنمایی بازیگری در این کار بوده که باعث می گردد آن را با شوق تماشا کنم.

بازیگر نقش وارش به این موضوع اشاره نمود که یک دختر 16 ساله دارد و روا هم گفت: او هم فقط 19 سال با مادرش تفاوت سنی دارد، اما مادرش 4 فرزند دیگر هم دارد.

بابایی تاکید نمود: اکنون همه چیز خیلی خوب است بازخورد های فوق العاده ای داریم و مردم همدل و همراه هستند. آخرین پیامی که داشتم این بود که تو را به خدا نکند وارش بمیرد. چون مدام دارم پیرتر می شوم. با گذشت چند قسمت شانه هایم را انداختم و در قسمت هایی که این شب ها پخش می گردد، پیری و بیماری را در نوع راه رفتنم دارم نشان می دهم.

وی در پاسخ به اینکه آیا فکر می کنید وارش مثل پس از باران نوستالژیک خواهد شد، گفت: هر کاری اثر انگشت خود را دارد و همه گروه وارش هم کوشش کردیم که یک کار درجه یک ارائه بگردد و با توجه به بازخورد هایی که می بینیم احساس می کنم کار یک سرو گردن بالاتر است و دارد دیده می گردد و مورد استقبال و لطف مردم قرار گرفته است. وارش است با امضای خودش.

بازیگر نقش وارش درباره کار های تازه خود اطلاع داد: کار محکومین در شبکه دو قرار است با بازی من روی آنتن برود. همچنین در کار بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی در نقش متفاوت یک زن بوشهری که مرا به چالش کشیده و دوستش دارم بازی نموده ام.

بابایی همچنین تاکید نمود: گریم را فراموش نکنیم. جا دارد از آقای صالحیان و نازنین امیری عزیز تشکر کنم و مادامی که جلوی آینه گریم قرار می گرفتم نازنین با هر قلمی که می زد انگار دست مرا می گرفت و یک قدم مرا به وارش نزدیک تر می کرد.

وی در انتها این تبادل نظر اظهار کرد: خانه آمین در شهر آستانه برای بچه های بی سرپرست و بدسرپرست است که بدون یاری های دولتی و با یاری مردمی اداره می گردد و آن ها هیچ تصویر و تصوری از پدر ندارند و مردم را برای یاری به آن ها دعوت می کنم.

سلام صبح بخیر به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری شنبه تا پنجشنبه ها از ساعت 7 تا 9:30 روی آنتن می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1912

به "بازیگر میانسالی وارش: سریال نوستالژیک خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر میانسالی وارش: سریال نوستالژیک خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید