از کجا فیلم و سریال رایگان و بدون احتیاج به خرید اشتراک ببینیم؟

به گزارش چاپار بلاگ، ارائه خدمات در فضای آنلاین توسط برنامه بازار از سال 97 تا به امروز جنبه مهم دیگری به خود گرفته که هر روز در حال گسترش است. راه اندازی بخش ویدیو همان جنبه مهم است که با ایجاد تفاوت های چشمگیر و ارائه ارزش های افزوده قابل توجهی، در صدد برآورده کردن هر چه بیشتر خواسته های کاربران خود است.

از کجا فیلم و سریال رایگان و بدون احتیاج به خرید اشتراک ببینیم؟

فضای پخش آنلاین محتوای ویدیویی در ایران رقابت تنگاتنگی بین بازیگران این حوزه ایجاد نموده است. به همین دلیل هر کدام از کسب وکارهای این فضای رقابتی سعی نموده اند که در سرویس های پخش آنلاین ویدیوی خود، تفاوت هایی را برای کاربران شان ایجاد نمایند. بازار با داشتن بیش از 45 میلیون کاربر و نصب بودن اپ بازار روی ده ها میلیون گوشی اندروید در ایران، کاربران خود را از نصب اپ دیگری بی احتیاج نموده و راستا کوتاهی را برای تماشای ویدیو پیش پای آنها قرار داده است. بنابراین کاربران می توانند حجم قابل توجهی از فیلم ها، سریال ها و انیمیشن های روز ایران و دنیا را بدون پرداخت هزینه در بخش ویدیوی بازار تماشا نمایند.

در واقع پس از حدود دو سال که از راه اندازی بخش ویدیوی بازار می گذرد، همه کوشش این پلتفرم بر این بوده که بتواند اپیزودهای زیادی از فیلم ها، سریال ها، انیمیشن ها و سایر ویدیوهای پرطرفدار را در اپ خود آپلود نموده و به صورت رایگان در اختیار کاربران چند ده میلیونی خود قرار دهد. تا جایی که در حال حاضر بیش از 30 هزار اپیزود یا به تعبیری حدود دو میلیون دقیقه ویدیو از ژانرهای مختلف در بازار عرضه شده است.

تماشای این ویدیوها در بازار به صورت کاملا رایگان بوده و مصرف اینترنت هم به دلیل اینکه از ترافیک داخلی است، نیم بها محسوب می گردد. این ویژگی منحصربه فرد در همه پخش نماینده های ویدیو دیده نمی گردد. رایگان بودن نه تنها به لحاظ اقتصادی امتیاز قابل توجهی برای کاربران محسوب می گردد بلکه زمینه دسترسی هر چه سریع تر و آسان تر را نیز برای آنها فراهم نموده است. علاوه بر امکان اشتراک رایگان ویدیو در بازار و عدم احتیاج به پرداخت هزینه بابت تماشای فیلم و سریال، بازار امکان های دیگری را نیز در اختیار کاربرانش قرار داده است که در ادامه به آنها اشاره می گردد.

سهولت دسترسی به ویدیوها در بازار

دستاورد کاربران بازار برای تماشای آنلاین ویدیوها صرفا مربوط به رایگان بودن و عدم پرداخت هزینه نیست. بلکه از آنجایی که در یک بستر پخش ویدیو، دسترسی سریع و آسان به فیلم، سریال و انیمیشنی که به دنبال آن می گردیم، برنامه ای که مشتاق دیدن آن هستیم یا انیمیشنی که کودک مان می خواهد آن را تماشا کند، یکی از دغدغه های همیشگی کاربران در سرویس های پخش نماینده ویدیو است، کوشش شده که سهولت دسترسی به ویدیوها در بازار ایجاد گردد.

به این صورت که کاربران به محض ورود به اپ بازار و با کلیک کردن بر روی ویدیوی مورد نظرشان، آن ویدیو پخش شده و امکان تماشا کردنش وجود دارد و دیگر به پشت سر گذاشتن چندین مرحله و چندین بار کلیک کردن ، احتیاجی نیست. در حالی که در سایر سرویس های پخش ویدیو، کاربر بعد از پشت سر گذاشتن چندین مرحله، به مرحله پخش ویدیو می رسد.

در واقع نوع چینش ویدیوها در بازار با قابلیت دسترسی هر چه سریع تر است. در این صورت کاربر در کمترین زمان ممکن به ویدیوی مورد نظر خود دسترسی خواهد داشت. بنابراین از زمانی که کاربر تصمیم می گیرد که ویدیویی را تماشا کند تا زمانی که به آن دسترسی پیدا می نماید، تنها چند ثانیه زمان می برد.

از طرفی رایگان بودن تماشای ویدیوها و عدم احتیاج به خرید اشتراک در بازار، موجب شده تا کاربران بدون پرداخت هزینه همراه با خانوده های خود ساعت ها ویدیوی رایگان تماشا نمایند. ضمن اینکه به زودی امکان دانلود ویدیوها نیز فراهم می گردد. در این صورت کاربران بازار می توان با دانلود ویدیوها، در ساعات مورد نظرشان فیلم و سریال مورد علاقه خود را تماشا نمایند. در این صورت با مسائل مربوط به قطعی و اختلالات اینترنت نیز روبرو نمی شوند.

گلچینی از بهترین فیلم ها و سریال ها در بازار

دسته بندی براساس ژانرهای مختلف، گروه های سنتی مثلا دسته بندی مربوط به بچه ها و آپدیت و به روز بودن و… موجب شده تا کاربران با ورود به بخش ویدیوی بازار، به اصطلاح با آدرس های سرراستی روبرو باشند و براساس دسته بندی های دقیقی که اجرا شده، ویدیوی مورد نظرشان را پیدا نموده و تماشا نمایند. ضمن اینکه در بخش ویدیوی بازار، گلچینی از بهترین ها دیده می شوند تا کاربر بدون سردرگمی و بدون اینکه مدت زمان زیادی را برای انتخاب ویدیوی مورد نظرش صرف کند، بتواند به فیلم یا سریال مورد علاقه اش دست پیدا کند.

در واقع بازار با آپلود مجموعه ای از بهترین های مارکت فیلم و سریال و انیمیشن ایران و دنیا، راستا کوتاه تری را پیش پای کاربران قرار داده تا آنها به تعداد زیادی ویدیو دسترسی داشته باشند که علاوه بر داشتن ویژگی به روز بودن و برخورداری از تنوع ژانرها و موضوعات مختلف، به دلیل گلچین بودن و اینکه منتخبی از بهترین ها هستند، همیشه با انتخابی باکیفیت دسترسی داشته باشند.

ویدیوهای ویژه بازار برای بچه ها

یکی از دغدغه های مهم خانواده ها سرگرم کردن بچه ها شان است. به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا که بچه ها به مدرسه نمی فرایند و بیشتر اوقات شان را در خانه می گذارانند، احتیاج بیشتری به سرگرم شدن دارند. وجود پلتفرمی که دسته و ردیف ویژه ای از ویدیوهای تازه و به روز ایران و دنیا را برای بچه ها دسته بندی و آماده نموده باشد، یاری زیادی به والدین می نماید که هر چه سریع تر به محتوای مناسب برای بچه ها خود دسترسی پیدا نمایند. کافی است که در اپ بازار که تقریبا روی هر گوشی اندرویدی در ایران نصب است، به بخش ویدیو و قسمت انیمیشن های پرطرفدار ژانر بچه ها مراجعه نمایند تا کودک شان بتواند صدها انیمیشن روز را تماشا کند.

ویدیوهای مرتبط راهنمای هوشمند کاربران

وجود ویدیوهای مرتبط با هر فیلم و سریال یا انیمیشن یاری زیادی به کاربران می نماید تا در حوزه مورد علاقه خود، محتواهای ویدیویی دیگری را هم تماشا نمایند. این قابلیت در بازار مانند یک راهنما برای معرفی محتوای باکیفیت عمل می نماید. با انتخاب هر فیلم یا سریال یا برنامه دیگر در بخش ویدیوی بازار، این امکان برای کاربران فراهم است که به تعداد زیادی از فیلم ها و سریال ها و انیمیشن های مرتبط با موضوع ویدیویی که انتخاب نموده اند، دسترسی داشته باشند. پیشنهاد ویدیوهای مرتبط راهی کوتاه برای دسترسی هر چه سریع تر به محتوای مورد علاقه کاربران است.

بنابراین در بخش ویدیوی بازار، کاربران همیشه به لیست بلند بالایی از فیلم، سریال و انیمیشن های روز ایران و دنیا دسترسی دارند و می توانند به صورت رایگان آنها تماشا نمایند. همچنین بخش ویدیوی بازار بدون اینکه صفحه نخست خود را خیلی شلوغ نموده باشد، دسته بندی هایی با رعایت فاصله قابل قبول ایجاد نموده تا ضمن داشتن ظاهری چشم نواز، مانع از سردرگمی کاربران گردد و هر کاربری به راحتی به ویدیوی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کند.

*خبرنگاران مسئولیتی در برابر صحت مطالب تبلیغاتی ندارد و راستی آزمایی محتوای تبلیغ بر عهده مخاطب می باشد*

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 13742

به "از کجا فیلم و سریال رایگان و بدون احتیاج به خرید اشتراک ببینیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از کجا فیلم و سریال رایگان و بدون احتیاج به خرید اشتراک ببینیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید