از نگاه بعضی همه مطالبات زنان ایرانی به استادیوم آزادی ختم می گردد

به گزارش چاپار بلاگ، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یادداشتی به ماجرای خودسوزی دختری که از طرفداران یکی از تیم های فوتبال بود، واکنش نشان داد.

از نگاه بعضی همه مطالبات زنان ایرانی به استادیوم آزادی ختم می گردد

به گزارش چاپار بلاگ، متن این یادداشت به توضیح زیر است:

ماجرای خودسوزی سحر خدایاری معروف به دختر آبی برای همه ما تلخ بود. تلخ تر از همه موج سواری شارلاتانیسم رسانه ای ضدانقلاب از داغ یک خانواده عزادار که خود را فدایی ولایت می دانند!

اساسا یکی از اصول جنگ شناختی موج سواری رسانه ای بر روی دوقطبی های کاذب است. در داستان تلخ دختر آبی این موج سواری به حد اعلی خود رسید.

متاسفانه بعضی در داخل یک دوقطبی کاذب موافق و مخالف ورود زنان به استادیوم ایجاد کردند و اصل مطالبات زنان در کشور فراموش شده است. مطالباتی همچون تکریم اجتماعی، ازدواج بهنگام، اشتغال مناسب و صدها دغدغه ای که دختران جوان این مرز و بوم با آن روبرو هستند. اما گویا از نگاه بعضی ها همه مطالبات زنان در ایران صرفا به استادیوم آزادی ختم می گردد!

کم کم و با تکرار این قبیل حوادث، مداخله بدون آنالیز و احساسی سلبریتی های بی سواد به شاخصی ناحق تبدیل شده است که کذب بودن این مدل شاخص ها در ماجرای اخیر هویدا شد.

ضمن همدردی با خانواده داغدار سحر خدایاری، به همه اصحاب رسانه توصیه دارم در دام دو قطبی دروغین رسانه های معاند اسیر نشده و بیش از همه مراقب زخمی باشند که امروز بر دل یک خانواده نشسته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 276

به "از نگاه بعضی همه مطالبات زنان ایرانی به استادیوم آزادی ختم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از نگاه بعضی همه مطالبات زنان ایرانی به استادیوم آزادی ختم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید