2 شرط سران الاهلی برای برانکو، مهلت اندک ایوانکوویچ!

مدیران باشگاه الاهلی خیلی زود در جلسه ای که با برانکو برگزار کردند و به او هشدار دادند که تنها با وجود دو شرط می تواند در تیم بماند.

2 شرط سران الاهلی برای برانکو، مهلت اندک ایوانکوویچ!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از یورو اسپورت، برانکو ایوانکوویچ در تابستان بعد از روزهای درخشانی که با پرسپولیس تجربه کرد راهی الاهلی عربستان شد.

با وجود آن که برانکو با الاهلی قرارداد دو ساله امضا نموده اما بعد از تنها سه بازی همه چیز علیه مرد کروات شده و بسیاری خواهان اخراج زود هنگام او هستند.

شکست در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا و تساوی در بازی نخست لیگ عربستان باعث شد تا انتقادها از برانکو زیاد گردد.

آنچه که باعث شده تا انتقادها از این مربی کروات بسیار بالا بگیرد نیمکت نشین کردن عمر السومه بهترین بازیکن الاهلی است.

مدیران باشگاه الاهلی خیلی زود به برانکو هشدار دادند و جلسه ای را با او ترتیب دادند. در این جلسه رئیس و سرپرست باشگاه الاهلی عربستان با دو شرط با ماندن برانکو موافقت کردند، نخست اینکه به اختلاف خود با عمر السومه خاتمه دهد و او را به ترکیب اصلی برگرداند و دوم اینکه دانیل الکسیچ بازیکن صربستانی که با خواسته برانکو جذب شد به تیم دیگری برود و به جای او یک هافبک بازی ساز جذب گردد.

به گزارش خبرنگاران، این خواسته های سران الاهلی عربستان به خوبی نشان می دهد که آنها از یک طرف از عملکرد تیم با برانکو راضی نیستند و دوم اینکه به راحتی در تصمیم های برانکو دخالت می نمایند و آزادی اختیار را از این مربی سلب نموده اند. برانکو در پرسپولیس هیچ گونه دخالتی را تحمل نمی کرد اما به نظر می رسد که در الاهلی عربستان شرایط برای او کاملا متفاوت است.

این مربی کروات سخت تحت فشار است و اصلا بعید نیست که کسب دو سه نتیجه بد و یا شاید حتی یک نتیجه بد دیگر باعث اخراج او گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 16 مهر 1398 شناسه مطلب: 241

به "2 شرط سران الاهلی برای برانکو، مهلت اندک ایوانکوویچ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 شرط سران الاهلی برای برانکو، مهلت اندک ایوانکوویچ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید