درآمد افراد تازه کار در بازار کار ایران چقدر است؟

به گزارش چاپار بلاگ، به دوستان خود که سال ها پیش فارغ التحصیل شدند نگاه کنید، بعضی از آن ها بعد از فارغ التحصیلی اکنون مشغول به کارند و بعضی ها هم به دنبال کار هستند؛ اما چرا بعضی ها خوش شانس بودند و توانستند کاری با درآمد مناسب پیدا کنند؟

درآمد افراد تازه کار در بازار کار ایران چقدر است؟

به گزارش چاپار بلاگ، بنابر اعلام کارجوپلاس، در واقع این موضوع هیچ ربطی به شانس ندارد و افرادی که توانستند شغل موردنظرشان را پیدا کنند قبلا خود را برای این موقعیت آماده کرده بودند.

اگر دوران فارغ التحصیلی به شما نزدیک است باید خود را برای رسیدن به شغل موردنظرتان آماده کنید.

ابتدا باید بدانید که رشته تحصیلی و مدرک شمارا تعریف نمی کند. فکر کنید بعد از فارغ التحصیلی به دنبال چه هستید. باید یکسری تحقیقات گسترده انجام دهید تا به اطلاعات کافی دست یابید و برای خود برنامه ریزی کاری داشته باشید تا مهارت های مربوط به رشته مورد نظرتان را کسب کنید. برای این کار می توانید از سرویس تحلیل بازار برنامه کارجو پلاس استفاده کنید. در بخش تحلیل بازار کار رشته موردنظر و مهارت های خود را وارد کنید تا این سرویس مهارت های مرتبط با رشته ای که وارد کرده اید و باعث افزایش درآمدتان می شود را به شما پیشنهاد دهد!

مهارت های گفته شده را کسب کنید و آن ها را ارتقا دهید. همچنین مهارت های تازه ای که کسب کرده اید را به رزومه خود اضافه کنید.

اگر درآمد حاصل از مهارت هایی که دارید را نمی دانید و برای نوشتن میزان حقوق دریافتی سردرگم شده اید، بازهم می توانید از سرویس تحلیل بازار کارجوپلاس استفاده کنید و با وارد کرد نام مهارت ها حدود حقوق پیشنهادی برای افراد کم سابقه را مشاهده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن کارجو پلاس اینجا کلیک کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 295

به "درآمد افراد تازه کار در بازار کار ایران چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد افراد تازه کار در بازار کار ایران چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید