نارضایتی اوکراینی ها از جهت حرکت کشور و اوضاع مالی آن

به گزارش چاپار بلاگ، بیش از 70 درصد از مردم اوکراین معتقدند که این کشور در راستا درستی حرکت نمی کند، نزدیک به 60 درصد از وخامت اوضاع مالی خانواده خود خبر داده و حدود 50 درصد هم امیدی به بهبود شرایط مالی اوکراین ندارند.

نارضایتی اوکراینی ها از جهت حرکت کشور و اوضاع مالی آن

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، 71 درصد از شهفرایندان اوکراینی بر این باورند که فرایند امور در این کشور در جهت نادرستی در حرکت است. این مسئله در جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته توسط گروه جامعه شناسان اوکراین به نام رده بندی معین شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

طبق این داده ها، تنها 1 8 درصد از اوکراینی ها معتقدند که به طور کلی کشورشان در جهت درستی پیش می رود، در حالی که اکثریت -یعنی 71 درصد - نظری مخالف دارند. به عقیده بیش از 70 درصد مردم، اوضاع اقتصادی اوکراین طی شش ماه گذشته فقط به سمت بدتر شدن سوق یافته است، 17 درصد معتقدند که تغییری خاصی رخ نداده و تنها 7 درصد از شهفرایندان فکر می نمایند که اوضاع بهبود یافته است.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (56 درصد) به وخیم شدن شرایط اقتصادی در خانواده های خود اذعان نموده اند ، 37 درصد متوجه تغییر خاصی در این زمینه نشده اند و فقط 7 درصد بهبود شرایط اقتصادی خود را اعلام کردند.

16 درصد از سئوال شوندگان به بهبود اوضاع اقتصادی اوکراین امیدوارند، 32 درصد معتقدند که شرایط اقتصادی کشور بدون تغییر باقی خواهد ماند و 47 درصد بر این عقیده هستند که شرایط بدتر خواهد شد.

این نظرسنجی در نیمه دوم ماه دسامبر (اواخر آذر ماه) صورت گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 12319

به "نارضایتی اوکراینی ها از جهت حرکت کشور و اوضاع مالی آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی اوکراینی ها از جهت حرکت کشور و اوضاع مالی آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید