مهمتر از آقای گلی قهرمانی پرسپولیس است، دوست دارم همه گل هایم را به شهدا تقدیم کنم، مسئله ای با کالدرون ندارم

به گزارش چاپار بلاگ، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از اینکه به آقای گلی فکر کنم به این فکر می کنم که بتوانم برای پرسپولیس گل بزنم تا چهارمین قهرماین پیاپی مان را هم جشن بگیریم.

مهمتر از آقای گلی قهرمانی پرسپولیس است، دوست دارم همه گل هایم را به شهدا تقدیم کنم، مسئله ای با کالدرون ندارم

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

گروه ورزشی خبرنگاران، علی علیپور با گلی که در ملاقات با گل گهر سیرجان به ثمر رساند به جدول رنکینگ 5 گله های این فصل لیگ برتر اضافه شد تا تنها 2 گل با صدرنشینان این جدول فاصله داشته باشد. او که از عملکرد این فصل خودش راضی نیست بر این باور است که باید خیلی بیش از اینها گل می زده و میخواهد در ادامه رقابتهای لیگ برتر این تعداد را به دو یا سه برابر افزایش بدهد.

علی علیپور در گفت و گو با دانشجو، درباره فصل جدید، شادی گلش، کالدرون و همچنین بازی با تیم سایپا حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه یم اید:

* پیش از هر حرفی درباره شادی گل آخرت حرف بزن. باز هم تصویر یک شهید را زیر لباس ورزشی ات داشتی و نشان دادی! این شهید را معرفی می کنی؟

او بچه محله خودمان بود. زاده روستای قراخیل (اطراف قائمشهر) که اسمش هم علی بابانیا است. او هم از دیگرشهدای محله مان است که دوست داشتم در این ملاقات با گلی که زدم یادش را زنده کنم. این کمترین کاری است که از دستم برمی آید.

این اقدام چه حسی به تو می دهد؟

دوستش دارم! خیلی ها این افراد را فراموش نموده اند و یادشان رفته رشادتهای اینها بود که امروز من و شما در خانه و خیابان راحت زندگی می کنیم. رشادتهای این شهدا بود که من امروز راحت در زمین مسابقه برای کشورم فوتبال بازی می کنم و تماشاگر پرسپولیس بدون دغدغه خاطر می آید و روی سکوها در امنیت کامل فوتبالش را می بیند و هر ساعت از شب راهی خانه اش می گردد. این افراد حق بزرگی برگردن من و امثال من دارند و من به نوبه خودم حس می کنم حالا که در این صندلی هستم و می توانم زبان گویای خانواده های این شهدا باشم به نوعی برای یادآوری شهامت و از خودگذشتگی که آنها نشان دادند تصویرشان را به هموطنانم نشان بدهم و یادشان را زنده کنم.

خانواده های شان حرفی به تو نمی زنند؟

من برای دل خودم و ادای دینی که حس می کنم آنها بر گردن من دارند این کار را می کنم. گرچه می دانم خانواده های این عزیزان چقدر از این بابت مسرور می شوند که این هم برایم انگیزه ای مضاعف می گردد تا از این طریق دل آنها را شاد نموده باشم.

گلی که به گل گهر زدی به نام خودت ثبت شد؟

بله! هم داور (اشکان خورشیدی) و هم ناظر بازی گل را به نام من زدند. من پیش از این هم گلهای اینچنینی زده بودم.

کدام گلها؟

سالی که آقای گل شدم بازی مقابل صنعت نفت در آبادان، دروازه بان روی نقطه پنالتی بود و زمانی که توپ را زدم توپ با دست دروازه بان برخورد کرد و وارد دروازه شد آن گل به نام من ثبت شد. بازی با سایپا در همین استادیوم آزادی بودیم علی کمک دفاع بود و من سر توپ زدم شایعه کردند و گفتند گل به خودی بود اما اینطور نبود و گل به نام من ثبت شد. بازی پیکان کنار خط به توپ ضربه زدم شیخ ویسی آمد توپ را بگیرید اما توپ رفت داخل گل و باز هم گل به نام من ثبت شد. دقیقاً این بازی هم چنین شرایطی را داشت. چون توپ من درون گل بود اگر در طول جهت قطع هم نمی کردند توپ وارد گل می شد. صددرصد اعتقاد دارم این گل به نام من است.

چه شد که پس از گل سمت کالدرون رفتی؟

دوست داشتم این مسروری را با او هم تقسیم کنم. به هر حال او این روزها خیلی برای تیم زحمت می کشد و می دانستم این گل و این برد چقدر برایش اهمیت داشت.

شایعاتی درباره روابط شما با هم مطرح بود؟

نه! ما از روز اول به شکل خوبی با هم در ارتباط بودیم و هنوز هم هستیم. من در همه این سالها با همه مربیانی که با آنها کار نموده ام رابطه عادی داشته ام و نظم و انضباط را سرلوحه کارهایم قرار داده ام.

او چیزی به تو نگفت؟

نه! تشویقم کرد و گفت عالی بود!

به نظر می رسد با ترابی رقابت نزدیکی برای آقای گلی دارید؟

قبل از هر چیز به موفقیت تیمی فکر می کنیم و این برای مان از هر چیزی مهمتر است. قطعا هم باید اینگونه باشد ولی به هر حال ما ثابت نموده ایم که هر زمان هر کدام مان موقعیت بهتری داشته باشیم و یا اگر ببینیم هم تیمی مان در موقعیت بهتری است بهترین تصمیم را می گیریم. آقای گلی هدف دوم ماست و ما بیش از هر چیز به دفاع از عنوان قهرمانی مان فکر می کنیم. البته این را بگویم که مهدی در ارسال پاس گل هم عالی است.

در این فصل موتور گلزنی ات کمی دیر روشن نشد؟

برای خودم هم عجیب بود. از ابتدای فصل خیلی سرحال بودم ولی در مسابقات بدشانسی دست از سرم برنمی داشت و بارها موجب شد تا نتوانم توپ هایم را به گل تبدیل کنم. شکر خدا در این چند هفته فرایند خوبی داشتم و باید با همین شیوه جلو بروم. قطعا وقتی یک مهاجم بتواند از موقعیت هایش استفاده کند در واقع زحمات تک تک نفرات پشت سری اش را به نتیجه رسانده و برعکس اگر گل نزند همه کوشش ها را از بین برده است. این مسأله فشار زیادی روی خودم وارد نموده بود که چرا نمی توانم گل بزنم و حالا حس بهتری دارم.

باید به مصاف سایپا بروید. این بازی را چگونه پیش بینی می کنی؟

بازی راحتی پیش روی ما نیست، اما خیلی به برد امیدوارم. کوشش می کنیم 3 امتیاز این ملاقات را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 بهمن 1398 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1552

به "مهمتر از آقای گلی قهرمانی پرسپولیس است، دوست دارم همه گل هایم را به شهدا تقدیم کنم، مسئله ای با کالدرون ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمتر از آقای گلی قهرمانی پرسپولیس است، دوست دارم همه گل هایم را به شهدا تقدیم کنم، مسئله ای با کالدرون ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید