فارس من، برگزاری تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است

به گزارش چاپار بلاگ، رئیس مرکز سنجش ، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برگزاری تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است، گفت:سال گذشته وزارت علوم ظرفیت مشخصی را گفت که بیشتر رشته های تحصیلی پر متقاضی تکمیل شد.

فارس من، برگزاری تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی چاپار بلاگ، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان چاپار بلاگ می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا چاپار بلاگ این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان چاپار بلاگ موضوع لزوم تکمیل ظرفیت دکتری 98 را مطرح نموده و از چاپار بلاگ خواهان گفت وگو با مسئولان شدند که چاپار بلاگ چاپار بلاگ برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش ، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه گفت: سال گذشته وزارت علوم برای مقطع دکتری ظرفیت مشخصی را خاطرنشان کرد که براساس آن بیشتر رشته های تحصیلی پر متقاضی تکمیل شد اما به دلیل نبود متقاضی برخی از رشته محل ها خالی ماند که در این رابطه دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت از شورای سنجش و پذیرش در مهر و آبان سال98 برای اینکه اگر متقاضی وجود دارد اقدام کند تقاضای فرصت کرد اما این شورا مخالفت کرد.

برگزاری تکمیل ظرفیت مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است

وی اضافه کرد: برگزاری تکمیل ظرفیت مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که در برخی از رشته ها مانند کشاورزی متقاضی بسیار کم است. البته در هر رشته محل ظرفیت پذیرش متفاوت است به طوری که گاهی تعداد شرکت نمایندگان آزمون دکتری از ظرفیت کمتر بوده و هر کسی که شرکت کند ، در آزمون قبول می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 5598

به "فارس من، برگزاری تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، برگزاری تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری نیازمند مصوبه شورای سنجش و پذیرش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید