سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس خواهان افزایش قراردادش شد

به گزارش چاپار بلاگ، سیدجلال حسینی در آخرین مصاحبه اش با خبرورزشی به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: بازیکن استقلال یا هر بازیکنی هر قراردادی می بندد نوش جانش! من اسمی نمی آورم ولی چرا تبعیض وجود دارد؟ چرا قراردادهای 10 میلیاردی متعلق به تیم های دیگر است اما به پرسپولیس که می رسد بحث نظارت و حسابرسی را چماق می کنند! قرارداد من یک میلیارد و 500 میلیون تومان است. مدیران پرسپولیس به ما گفتند نظارت روی تیم است و نمی توانند مبلغ بیشتری بپردازند. ما هم با این موضوع کنار آمدیم اما بعداً فهمیدیم سرکاریم!

سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس خواهان افزایش قراردادش شد

باورش کمی سخت بود اما پیش تر هم شنیده بودیم که قرارداد کاپیتان پرسپولیس پایین تر از بازیکنان اصلی و حتی برخی جوان ترهای این تیم است. شنیدیم کاپیتان پرسپولیس که در فصل جاری با جدایی شجاع خلیل زاده باید بار سنگینی در این سن و سال در خط دفاعی تیمش به دوش بکشد، خواهان افزایش مبلغ قراردادش شده است. سیدجلال حسینی تا خاتمه لیگ بیست ویکم با پرسپولیس قرارداد دارد اما مبلغ قراردادش با توجه به سابقه، رزومه و بازوبند کاپیتانی که بربازو بسته پایین است. در همین لیگ برتر کاپیتانی را می شناسیم که یک هشتم افتخارات سیدجلال حسینی در لیگ برتر را ندارد اما 8 برابر این بازیکن با تجربه و پرتلاش قرارداد بسته است. بنابراین باید به سیدجلال حق داد که در این شرایط دنبال افزایش دستمزد خودش باشد. سیدجلال حسینی در آستانه 39 سالگی با تمرینات مناسب و زندگی سالم توانسته خودش را حفظ کند و فوتبالش تداوم داشته باشد اما کار بسیار سخت تری نسبت به یک جوان پیش روی دارد. از یک طرف انتظارات از عضو باشگاه 100تایی های تیم ملی بالاست و از طرف دیگر تمرینات سنگین و بازی های فشرده برای بازیکنی 39 ساله بسیار سخت و سخت است. با این وجود و طبق شواهد سیدجلال حسینی اولین نفر سر تمرین حاضر شده و به قول محمدحسین کنعانی زادگان هنوز کسی نتوانسته زودتر از او به محل تمرین برسد. کاپیتان پرسپولیس انگیزه زیادی هم دارد و هفته اول برابر سایپا عملکرد خوبی از خود نشان داد و حالا انتظار دارد باشگاه نیز او را دریابد.

شنیدیم روز دوشنبه گذشته سیدجلال حسینی در همین ارتباط جلسه ای با مدیران باشگاه پرسپولیس برای افزایش قراردادش داشته و قول هایی هم به او داده شده است. گفتنی است قرار است به زودی قرارداد مالی اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس افزایش پیدا کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 11239

به "سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس خواهان افزایش قراردادش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس خواهان افزایش قراردادش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید