خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد

به گزارش چاپار بلاگ، حسن زمانی عصر امروز یکشنبه ضمن بیان این مطلب اضافه نمود: در سال 97 از باشگاه استعفا کردم و همچنان پای صحبت هایم هستم. وزارت ورزش و جوانان در امور باشگاه و تصمیمات هیات مدیره دخالت می کرد، اما این دخالت توسط شخص وزیر انجام نمی پذیرفت.

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد

عضو پیشین هیات مدیره استقلال که با رادیو ایران تبادل نظر می کرد ادامه داد: عده ای در وزارت ورزش دوست نداشتند استقلال رنگ آرامش به خود بگیرد. من یک استقلالی واقعی هستم و دوست ندارم ببینم استقلال دچار مسائل مدیریتی شده باشد. در دورانی که در هیات مدیره استقلال بودم استقلال از نظر تامین منابع اقتصادی و نبود تنش ها زبان زد بود.

او در رابطه با خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: من در یک برهه مسوولیت مستقیم در واگذاری ها را به عهده داشتم و مطمئن هستم این اتفاق به هیچ عنوان نخواهد افتاد. هر وقت دولت از این دو باشگاه دل بکند، خصوصی سازی انجام می گردد. مجلس مجوز واگذاری را صادر نموده است اما دلیل این که چرا این اتفاق نمی افتد را باید آنالیز کرد. من اگر جای وزیر ورزش بودم تمام تلاشم را برای واگذاری این دو باشگاه انجام می دادم.

این عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا احمد سعادتمند در استقلال پیروز خواهد شد یا خیر؟ اضافه نمود: من به احمد سعادتمند توصیه کردم مدیرعاملی استقلال را نپذیرد و امیدوارم هرچه زودتر کار را به کاردان بسپارد، مدیران استقلالی توانمند زیادی هستند که می توانند در حال حاضر به استقلال یاری نمایند.

او ادامه داد: مدیرعاملی در توان سعادتمند نیست و امیدوارم هرچه زود تر استعفا دهد. غریب بهترین گزینه مدیرعاملی استقلال است. من 25 نفر را برای مدیرعاملی و 20 نفر را برای عضویت درهیات مدیره مد نظر دارم که در صورت احتیاج لیستم را به وزیر پیشنهاد خواهم داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 5653

به "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید