خبرنگاران گراهام: از ترامپ می خواهم تا گزارش های اطلاعاتی را به بایدن بدهد

به گزارش چاپار بلاگ، تهران- خبرنگاران- باتوجه به عدم دسترسی تیم بایدن به گزارش های محرمانه، سناتور لیندسی گراهام اظهار داشت که ترامپ را برای ارائه گزارش های اطلاعاتی به بایدن ترغیب خواهم کرد.

خبرنگاران گراهام: از ترامپ می خواهم تا گزارش های اطلاعاتی را به بایدن بدهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه سی ان ان، سناتور جمهوریخواهان و یار نزدیک ترامپ روز چهارشنبه به وقت محلی به خبرنگران گفت که از رییس جمهور می خواهم تا به بایدن رییس جمهوری منتخب اجازه دسترسی به گزارش های محرمانه اطلاعاتی را بدهد.

در حالی که ترامپ به کوشش برای به تأخیر انداختن تایید نتایج انتخابات 2020 ادامه می یابد، گراهام به نگرانی ها در خصوص آنکه آیا بایدن در جریان اقدامات اجرا شده در دولت ترامپ نسبت به واکسن کرونا است به خبرنگاران پاسخ داد.

سناتور جمهوریخواه اضافه نمود: می دانید رییس جمهوری در حال رقابت در انتخابات است و من از او می خواهم که گزارشات اطلاعاتی را به بایدن ارائه دهد.

وی درمورد اینکه آیا شخصا با ترامپ در این باره این موضوع صحبت نموده یا خیر حرفی نزد.

نگرانی ها در خصوص عدم ارائه گزارش های محرمانه در خصوص اقدام های اجرا شده در خصوص واکسن کرونا توسط دولت ترامپ به بایدن در حالی مطرح می گردد که شرکت داروسازی فایزر گفت که طبق آنالیز های صورت گرفته واکسن فراوریی این شرکت برای جلوگیری از ابتلا به بیماری همه گیری کرونا در 95 درصد موارد موثر بوده است.

فایزر در نظر دارد تا طی روزهای آینده به طور رسمی از مقام های آمریکا برای استفاده از این واکسن ویروس کرونا درخواست مجوز کند. این شرکت داروسازی اعلام نموده است که واکسن فراوری شده از افراد مسن که بیشتر از دیگران در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر هستند محافظت خواهد نمود.

شرکت داروسازی مدرنا نیز چند روز پیش اعلام نموده بود که واکسن فراوریی این شرکت نزدیک به 95 درصد موثر خواهد بود. شرکت فایزر اما با داده های جدید خود در نظر دارد به طور اضطراری از مقام های بهداشتی آمریکا درخواست کند تا مجوز استفاده از واکسن این شرکت را صادر نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 11252

به "خبرنگاران گراهام: از ترامپ می خواهم تا گزارش های اطلاعاتی را به بایدن بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گراهام: از ترامپ می خواهم تا گزارش های اطلاعاتی را به بایدن بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید