فراوری واکسن ویروس کرونا از دستور کار جهاد دانشگاهی خارج شد، فعالیت مجموعه های متعدد در کشور برای فراوری واکسن کرونا

به گزارش چاپار بلاگ، معاون پژوهش جهاد دانشگاهی کشور گفت: مجموعه های متعددی در کشور در حال فعالیت در زمینه فراوری واکسن کرونا هستند و علاوه بر عدم تامین بودجه لازم، نیازی هم به ورود به موضوع فراوری واکسن احساس نکردیم.

فراوری واکسن ویروس کرونا از دستور کار جهاد دانشگاهی خارج شد، فعالیت مجموعه های متعدد در کشور برای فراوری واکسن کرونا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

محمدرضا پورعابدی معاون پژوهش جهاد دانشگاهی کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی چاپار بلاگ درباره تحقیقات برای فراوری واکسن کرونا در این مجموعه، اظهارداشت: متاسفانه نتوانستیم در این موضوع ورود کنیم و اعتباری برای این منظور محقق نشد.

وی گفت: پیش از این هم در مجموعه جهاد دانشگاهی بحث فراوری واکسن را پیگیری نموده بودیم و برای مثال در فراوری واکسن ضد سرطان مطالعاتی را داشتیم و از این رو امکانات و شرایط پایه ای در مجموعه جهاد دانشگاهی برای فراوری واکسن وجود داشت.

نیازی به ورود به فراوری واکسن کرونا احساس نکردیم

به گفته پورعابدی، هم به دلیل اینکه نتوانستیم منابع اقتصادی لازم را جمع آوری کنیم و هم به دلیل انجام تحقیقات موازی متعدد در این زمینه در کشور، کار را پیگیری نکردیم.

معاون پژوهش جهاد دانشگاهی کشور توضیح داد: آگاه شدیم که مراکز و مجموعه های متعددی در کشور در حال فعالیت در زمینه فراوری واکسن کرونا هستند و دیگر نیازی به ورود به این موضوع احساس نکردیم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 7854

به "فراوری واکسن ویروس کرونا از دستور کار جهاد دانشگاهی خارج شد، فعالیت مجموعه های متعدد در کشور برای فراوری واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری واکسن ویروس کرونا از دستور کار جهاد دانشگاهی خارج شد، فعالیت مجموعه های متعدد در کشور برای فراوری واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید