انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی

به گزارش چاپار بلاگ، وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از نرساندن سوخت به هواپیماهای ایرانی در چند فرودگاه اروپایی در روزهای اخیر به بهانه تحریم، این اقدام اروپا را غیرقانونی و غیرانسانی دانست.

انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با ایتالیا ارزان همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش چاپار بلاگ به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در همایش بین المللی انجمن هوافضا گفت: ما فقط به گناه این که به فرمان خدای متعال انقلاب کردیم، طاغوت را سرنگون ساختیم و زیر بار ستم و سیطره استکبار نمی رویم، همیشه محکوم به تحریم بوده ایم و راستا ما برای رشد و توسعه همیشه سخت و سخت تر شده است.

وی اضافه نمود: در این راستا شاهد رفتارهای غیرانسانی و وقیحانه تمدن غربی بوده ایم. آنها از سوخت دادن به یک هواپیمای مسافربری که هدفی جز خدمت به بشریت و انسان ها ندارد، سرباز می زنند و مردم را اسیر و سرگردان و با یک کار غیرقانونی و غیرانسانی این مزاحمت ها را برای مردم ایجاد می نمایند. این کارها، نماد تمدن غرب است که همیشه شعار حقوق بشری هم می دهد و برای ملت ایران، دلسوزی فریبکارانه می نماید.

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: همیشه گرفتار شیطنت هایی هستیم که کوشش دارد باور و اعتماد مردم ایران را با سرکوب انگیزه ها تخریب کند. بنابراین احتیاج داریم فعال، خلاق و روزآمد شویم و به این منظور از پروژه هایی که می توانند فرایند توسعه کشور را تسریع کند و شتاب دهد، حمایت کنیم و این آمادگی را داشته و داریم و از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

اسلامی توضیح داد: در این دوره کوشش ما این است که سهم نیروهای دانشی را در پیشبرد امور توسعه در همه بخش های حمل و نقل افزایش و اقدام هایی متفاوت در جهت دانش بنیانی و هوشمندسازی انجام دهیم. در پرتو آن در جهت رضایت مندی مردم و کیفیت بخشی به زندگی آنها در همه حوزه ها گام برداریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chaparblog.ir شناسه مطلب: 1744

به "انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید